18 maja, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ghost Of Tsushima otrzymuje ostateczną korektę po dwóch latach

Ghost Of Tsushima otrzymuje ostateczną korektę po dwóch latach

Jin Sakai gra na flecie o zachodzie słońca w Ghost of Tsushima na PS4.

zrzut ekranu: Sony

Żadna sztuka nigdy nie jest „robiona”, ale przychodzi moment, kiedy musi istnieć na własnych zasadach, niezwiązanych z jej twórcami. Czas na to Duch Cuszimyktóry otrzymał teraz, jak się wydaje, ostatnią istotną aktualizację popremierową.

Wydany po raz pierwszy w lipcu 2020 r., Duch Cuszimy to gra o samurajach z otwartym światem o oglądaniu zachodu słońca, kwiatów i chodzeniu”Ooooch piękna. Chociaż początkowo pojawił się na PlayStation 4, wyglądał – i czuł się – jak gra nowej generacji, oferująca bardzo szybkie ładowanie. Studio musiało ich spowolnić. Kiedy PlayStation 5 zostało wydane kilka miesięcy później, wiele gier z różnych pokoleń otrzymało bezpłatne aktualizacje z PS4 na PS5. Duch Cuszimy nie było wśród nich. Otrzymałem płatną aktualizację do formatu PS5 Ghost of Tsushima: Reżyser’s CutWydany latem ubiegłego roku. (Wersja reżyserska również wprowadzony Silna, choć niezauważalna, ekspansja.)

Ale duchPrawdopodobnie najważniejsza aktualizacja miała postać Duch Tsushimy: Legendy, osobny tryb współpracy dla wielu graczy wydany za darmo i nigdzie dla wszystkich głównych graczy. Robienie ponczu lizaka legendy Dostępne fragmentaryczne (nie bezpłatne) zeszłego lata i dobrze ugruntowane Jeden z najlepszych miesięcznych pakietów PS Plus w niedawnej pamięci.

Według liczb, najnowsza łatka, 2.18, jest dość drobna i głównie rozwiązuje drobne problemy legendy Sytuacja, rzeczy do zrobienia podczas dostosowywania funkcjonalności elementu i możliwości równoważenia. Łatka dodaje również funkcję „Importuj zapisywanie PS4” do samodzielnych wersji legendy. Dla graczy, którzy skupiają się na kampanii, poprawia niektóre dialogi i przerywniki filmowe i sprawia, że ​​krupier w nowej grze oraz będzie sprzedawał więcej jedwabiu. oraz Scena.

„Chociaż nie pracujemy obecnie aktywnie nad żadnymi dodatkowymi łatami, będziemy nadal monitorować komentarze na subreddicie Gotlegends zarządzanym przez społeczność oraz wiadomości wysyłane do @SuckerPunchProd na Twitterze pod kątem wszelkich pojawiających się błędów lub problemów o wysokim priorytecie”. książki.

Sucker Punch nie powiedział, nad czym teraz pracuje. Przedstawiciele Sony nie odpowiedzieli od razu na prośbę o komentarz.

READ  Pixel Fold i Galaxy Z Fold 4 wydają się mieć ze sobą coś wspólnego