18 sierpnia, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Genshin Impact Mesmerizing Dream At Sea Web Event Answers, Rewards

Genshin Impact Hipnotyzujący Dream At Sea Web Events Odpowiedzi i nagrody

Pomóż Paimon zapamiętać jej marzenie, korzystając z inspiracji, aby zdobyć Primogems i Mora w wydarzeniu Hipnotyzujący Sen podczas wydarzenia internetowego Genshin Impact’s Sea.

Zaktualizowano 24 lipca 2022 r

Efekt Jinshin Deweloper HoYovere ma nowe wydarzenie internetowe, Mesmerizing Dream at Sea, osadzone na pięknym tle Archipelag Złotego Jabłka. Gdy twoje przygody na wyspie dobiegają końca, Paimon i podróżnik wspominają cudowne wakacje, które spędzili z przyjaciółmi.

Jednak Paimon miał ostatnio sen, ale ma problemy z przypomnieniem sobie, co się stało, i przypisuje podróżnikowi pomoc w odnalezieniu utraconych wspomnień. Ten przewodnik zawiera szczegółowe informacje dla podróżnych o nowym wydarzeniu internetowym Genshin Impact, w tym daty rozpoczęcia i zakończenia, zasady gry, prawidłowe codzienne odpowiedzi i nagrody.

Impreza internetowa Genshin Impact’s Hipnotyzujący Sen na Morzu – Harmonogram i warunki uczestnictwa

Najnowsze wydarzenie internetowe, Mesmerizing Dream at Sea, przenosi podróżników do wspaniałej sceny snu wraz z ich towarzyszem Paimonem. To wydarzenie internetowe rozpoczęło się 22 lipca 2022 r. i będzie trwało przez dziewięć dni i zakończy się 31 lipca 2022 r. o 23:59 czasu serwera.

Pasażerowie szukający możliwości zdobycia dodatkowych nagród od Primogemów i Mory mogą wziąć udział w tym wydarzeniu internetowym, o ile spełniają określone wymagania. Aby kwalifikować się do udziału w tym wydarzeniu, będą musieli mieć ocenę przygody 32 lub wyższą, którą mogą następnie zacząć obserwować strona wydarzenia w sieci.

Wydarzenie internetowe Genshin Impact’s Magical Dream at Sea – Szczegóły gry

Przed rozpoczęciem wydarzenia internetowego podróżni muszą użyć swojego konta HoYoverse, aby zalogować się do wydarzenia, a następnie wybrać preferowany serwer i postać. Możesz również zalogować się za pomocą bezpośredniego łącza z poczty w grze, jeśli grasz na konsoli PS4 lub PS5.

READ  TikToker Theft Recovery iPhone Hack budzi kontrowersje
Dowód na efekt genshin zaczarowanie sieci wydarzenie sen na morzu Zarejestruj się na stronie wydarzenia na ekranie konta Hoyovere
Użyj swojego konta HoYovere, aby zalogować się do wydarzenia internetowego. Magiczny sen na morzu, ze strony wydarzenia. (Zdjęcie: YouTube / Noxxis Gaming)

Po zalogowaniu będziesz mógł wziąć udział w wydarzeniu internetowym, które zaczyna się od Ciebie i Paimona w Archipelagu Złotego Jabłka, aby kontemplować przygody. Powie podróżnikowi, że poprzedniej nocy miała dziwny sen, o którym walczyła.

Głównym celem wydarzenia internetowego jest pomoc Paimon poprzez wejście w jej marzenie i wypełnienie różnych celów w celu zebrania inspiracji. Po zebraniu wystarczającej inspiracji możesz odwiedzić każdy z pięciu poziomów snu, z których każdy odblokowuje się każdego dnia, i kontynuować dialog oraz wybrać prawidłowe odpowiedzi.

Przewodnik po wydarzeniach internetowych z efektem Jinshin hipnotyzujący sen podczas otwierania poziomu marzeń morskich
Wyspa marzeń będzie odblokowywana codziennie, aby podróżnicy mogli czerpać inspirację i pomagać Paimon odzyskać utracone wspomnienia. (Zdjęcie: YouTube / Noxxis Gaming)

Jeśli wybierzesz nieprawidłową odpowiedź, możesz dać Paimon przekąskę, aby pomóc jej zapamiętać, ponieważ zła odpowiedź pozostaje na ekranie. Gdy pomyślnie zapamiętasz jej sen, możesz odebrać nagrody z poczty w grze.

Niesamowity sen o wpływie Genshin na Marine Web Event – Odpowiedzi

Odwiedzając każdy poziom snu we śnie Paimona, odbędzie się pewien dialog między podróżnikiem a Paimon, gdy omawia ona swój sen. Gdy próbuje sobie przypomnieć, pojawią się opcje dialogowe, które dostarczą wskazówek, o czym może być jej sen, a wybranie prawidłowej odpowiedzi pomoże jej to zapamiętać.

„pozwól=” przyspieszenie; automatyczny start; media kodowane żyroskopem; obraz w obrazie „klasa = ezlazyload>

Podróżni mogą również przeglądać wcześniejsze rozmowy z Paimonem, aby pomóc im wybrać prawidłowe odpowiedzi do wyboru. Poniżej wymieniliśmy pytania/wskazówki i ich poprawne odpowiedzi, aby przejść dalej w wydarzeniu internetowym Hipnotyzujący Sen na Morzu w Genshin Impact:

Wskazówki i odpowiedzi na pierwszy dzień:

 • Pomysł nr 1: Wyspa była bardzo znajoma. To może być pierwsza wyspa, na której byliśmy, ale wygląda na to, że Paemon nie może jej dotknąć…
 • Odpowiedź 1: Czy to wyspa z dużą ilością dodoco?
 • Pomysł nr 2: Jak nazywał się samochód, który w tamtym czasie zawiózł nas na archipelag?
 • Odpowiedź #2: Zamek Kabombal
 • Pomysł #3: Kiedy Paimon wyszedł z zamku, Paimon wydawał się coś widzieć… To jest przybliżony opis tego, jak wyglądał. Paimon zastanawia się, co to naprawdę jest…
 • Odpowiedź #3: Latająca skrzynia skarbów.
READ  Zaktualizuj swojego Pixela teraz, aby usunąć te błędy

Wskazówki i odpowiedzi na 2 dzień:

„pozwól=” przyspieszenie; automatyczny start; media kodowane żyroskopem; obraz w obrazie „klasa = ezlazyload>

 • Pomysł nr 1: Świetnie ubarwiona leśna świnia… co to może być?
 • Odpowiedź 1: „Model marzeń”
 • Pomysł nr 2: Za każdym razem, gdy podróżnicy napotykają to złe latające stworzenie, pojawia się ból głowy. ale dlaczego?
 • Odpowiedź #2: duch
 • Pomysł #3: Dzieje się tak dlatego, że wśród tych Widm była żywa istota, która szukała pomocy Paimona… Poniżej znajduje się przybliżony opis tego, jak wyglądało stworzenie. Paimon zastanawia się, co to naprawdę jest…
 • Odpowiedź #3: Dobre stworzenie, które ciągnie dowcipy (A bake-danuki).

Dzień trzeci wskazówki i odpowiedzi:

„pozwól=” przyspieszenie; automatyczny start; media kodowane żyroskopem; obraz w obrazie „klasa = ezlazyload>

 • Pomysł nr 1: Wyglądał jak narzędzie do wysyłki towarów… Paimon pamięta, że ​​podróżnik zniszczył już wiele z nich… Co było…
 • Odpowiedź 1: balon śluzowy
 • Pomysł nr 2: Kiedy Paimon zbliżył się do nich, podejrzliwy Paimon usłyszał „Ya!” kim on jest …
 • Odpowiedź #2: Bez helikury
 • Pomysł #3: Ale Paimon pamięta, jak wygląda! Tak to wyglądało… co to mogło być…
 • Odpowiedź #3: Jakieś awaryjne jedzenie dla ptaka (sama Paimon!)

Wspaniały Jinshin Impact Dream na Marine Web Event – Nagrody

Gdy podróżnicy ukończą codzienne zadania i inne zadania, aby uzyskać inspirację Paimona, będą mogli pomóc jej zapamiętać jej sen. Przed zakończeniem wydarzenia internetowego będą mogli odebrać różne nagrody, które nie będą dostępne po zakończeniu wydarzenia.

Dowód na efekt Jinshin Web Event Magician Web Event Dreaming in the Sea Amnezja Odpowiedź Dowód na Dodocus Bird Island Archipelag Golden Apple
Podróżni powinni korzystać z inspiracji i wcześniejszych rozmów, aby ustalić odpowiedzi na wskazówki. (Zdjęcie: YouTube / Noxxis Gaming)

Oto różne nagrody, które można odebrać podczas wydarzenia internetowego i które należy odebrać na czas:

 • Pierwotków × 80
 • IQ bohatera x 6
 • Mistyczna ruda wzmacniająca x 8
 • Namaszczenie uświęcające x 4
 • Mora x 90000
READ  MultiVersus ogłosił nowe stroje, style i nie tylko w sezonie 1, w tym LeBron James jako Robin
Przewodnik po wydarzeniach internetowych z efektem Jinshina, hipnotyzujący sen na morzu, nagrody pocztowe w grze
Po tym, jak pomożesz Paimonowi zapamiętać jej sen, ukończysz poziom snu i otrzymasz nagrody wysłane na pocztę w grze. (Zdjęcie: YouTube / Noxxis Gaming)

Chcemy podziękować Kanały Youtube Noxxis Gaming A Telewizja MoKonDo Za ich pełną wymarzoną, czarującą wycieczkę po wydarzeniu Marine Web w Genshin Impact. Rozważ zasubskrybowanie ich kanału, aby uzyskać więcej treści.

Wszystkie wspaniałe treści od Teyvat znajdziesz na naszej stronie internetowej Dedykowana sekcja Genshin Effect zawierająca najnowsze wiadomości, aktualizacje, przewodniki i funkcjei więcej.

Wyróżniony obraz dostarczony przez HoYoverse.