17 maja, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Firma Austin Whole Foods zaprezentowała usługę płatności palmowych dla kupujących artykuły spożywcze

Firma Austin Whole Foods zaprezentowała usługę płatności palmowych dla kupujących artykuły spożywcze

wszystkie potrawy kupujących w Austin, TeksasTeraz mogą kupować artykuły spożywcze tylko jednym ruchem dłoni.

Nowy Amazon One jest podłączony do pliku Klient Karta kredytowa lub debetowa i może zeskanować unikalny podpis dłoni w około sekundę.

Austin jest pierwszym miastem, które otrzymało Amazon One poza Seattle, ponieważ firma uruchomiła tę funkcję w dziewięciu lokalizacjach Whole Foods.

Nowa usługa odczytu z dłoni Amazon One wymaga tylko od klienta trzymania dłoni (Wiadomości z Amazonki/Lisa)

„Celem Amazon One jest uczynienie codziennych czynności, takich jak płacenie w sklepie, łatwiejszymi i wygodniejszymi dla klientów” – powiedział Thi Lo, dyrektor ds. zarządzania produktami w Amazon Physical Retail and Technology.

„Stworzyliśmy Amazon One, aby oferować ludziom szybki, niezawodny i bezpieczny sposób na identyfikację lub autoryzację transakcji przy jednoczesnym płynnym poruszaniu się przez cały dzień”.

Amazon otwiera dwa sklepy z pełnowartościowymi produktami spożywczymi mniej kasjera

Chiromancja wzbudziła obawy niektórych urzędników dotyczące prywatności. W zeszłym roku Senator Amy Klobuchar, Demokratka Minnesoty, Bill Cassidy, Republikanin Los Angeles i John Osoff, DJ. Wysłałem wiadomość Do dyrektora generalnego Amazon, Andy’ego Gacy’ego, o praktykach firmy w zakresie gromadzenia danych biometrycznych.

„Rozszerzenie przez Amazon gromadzenia danych biometrycznych za pośrednictwem Amazon One rodzi poważne pytania dotyczące planów Amazona dotyczących tych danych i poszanowania prywatności użytkowników, w tym sposobu, w jaki Amazon wykorzystuje dane do celów reklamowych i śledzenia” – napisali senatorowie.

Ludzie mijają targowisko Whole Foods Market w Nowym Jorku, Stany Zjednoczone, 7 lutego 2017 r. (Reuters/Brendan McDermid/Reuters)

Zabierz swoją firmę FOX w biegu, klikając tutaj

Wprowadzając tę ​​technologię w 2020 roku, Amazon powiedział: „Urządzenie Amazon One jest chronione przez wiele kontroli bezpieczeństwa”.

READ  Bank Anglii podniósł stopy procentowe po raz trzeci z rzędu

„Obrazy są szyfrowane i wysyłane do wysoce bezpiecznego obszaru, który zbudowaliśmy specjalnie dla Amazon One w chmurze, gdzie tworzymy podpis dłoni”, napisał w 2020 r. Dilip Kumar, wiceprezes Amazon Physical Retail and Technology.