22 marca, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

FedEx i UPS ostrzegają, że dostawy paczek mogą zostać wstrzymane z powodu zimowej burzy, ponieważ priorytetem jest bezpieczeństwo kierowców

FedEx i UPS ogłosiły, że dostawa paczek może ją skrócić Ogromna zimowa burza Przemieszczanie się po Stanach Zjednoczonych po tym, jak główne centra dystrybucyjne zostały zaatakowane przez surową pogodę.

W piątek FedEx opublikował oświadczenie na swojej stronie internetowej, ostrzegając tych, którzy korzystali z jego usługi ekspresowej, że gwarantowana data dostawy 26 grudnia może nie zostać dotrzymana po przejściu przez huby Memphis i Tenn. i Indianapolis „Poważne” zaburzenia pogodowe.

Firma transportowa powiedziała, że ​​podjęto środki w celu zminimalizowania wpływu na dostawę, ale bezpieczeństwo członków jej zespołu jest „priorytetem numer jeden”.

„Zdajemy sobie sprawę ze znaczenia dostaw w ten weekend i zobowiązujemy się świadczyć usługi najlepiej jak potrafimy, wdrażając środki nadzwyczajne tam, gdzie jest to bezpieczne i możliwe” – czytamy w oświadczeniu.

Zimowa burza poważnie wpływa na ruch lotniczy, pociągi, autobusy i podróże w całym kraju i zmierza w weekend świąteczny

Ciężarówka dostawcza FedEx przejeżdża przez Union Square w San Francisco.
(Justin Sullivan/Getty Images)

FedEx zaleca śledzenie strony Alertów serwisowych w celu uzyskania aktualizacji oraz śledzenia przesyłek.

Firma przypomniała klientom, że przesyłki opóźnione „z powodu złej pogody nie kwalifikują się do zwrotu pieniędzy ani kredytu w ramach gwarancji zwrotu pieniędzy”.

Amerykanie nie powinni wysyłać poczty w publicznych skrzynkach pocztowych w niedziele, święta lub po godzinach: oto dlaczego

UPS wydał podobne oświadczenie, w którym ogłosił, że pogoda wpłynęła na jego usługi lotnicze i naziemne, szczególnie w hubach w Louisville w stanie Kentucky i Rockford w stanie Illinois.

„Będziemy pracować nad zapewnieniem bezpieczeństwa naszym pracownikom, jednocześnie minimalizując wpływ na usługi. Istnieją plany awaryjne, które pomogą zapewnić, że przesyłki dotrą do miejsca docelowego tak szybko, jak pozwolą na to warunki” – czytamy w oświadczeniu.

Paczkomat zachęcał klientów do śledzenia na bieżąco statusu przesyłek na swojej stronie internetowej.

READ  Po raz pierwszy od 20 lat euro i dolar amerykański są na równi

UPS poinformował również, że gwarancja serwisowa UPS nie ma zastosowania do przesyłek dotkniętych zakłóceniami związanymi z pogodą.

Lokalizacja sklepu UPS w Eugene, Oregon.  UPS Store jest spółką zależną United Parcel Service (UPS) i umożliwia klientom nadawanie paczek zarówno w kraju, jak i za granicą.

Lokalizacja sklepu UPS w Eugene, Oregon. UPS Store jest spółką zależną United Parcel Service (UPS) i umożliwia klientom nadawanie paczek zarówno w kraju, jak i za granicą.
(iStock)

Kliknij tutaj, aby przejść do aplikacji FOX NEWS

FOX poinformował o pogodzie W piątek rano ponad 150 milionów Amerykanów znajdowało się pod ostrzeżeniem przed zimową pogodą. Pogoda miała również duży wpływ na transport w całym kraju, powodując ponad 26 000 opóźnień lotów i 5 927 odwołań, dziesiątki odwołanych tras przez Amtrak i Greyhound.

Ekrany informacji o lotach American Airlines wyświetlają informacje o lotach, w tym odwołanych i opóźnionych lotach, na międzynarodowym lotnisku O'Hare w Chicago, czwartek, 22 grudnia 2022 r.

Ekrany informacji o lotach American Airlines wyświetlają informacje o lotach, w tym odwołanych i opóźnionych lotach, na międzynarodowym lotnisku O’Hare w Chicago, czwartek, 22 grudnia 2022 r.
(AP Photo/Nam Y. Huh)

the Poczta amerykańska Nie miał żadnych dodatkowych informacji dotyczących skutków zimowej burzy od sobotniego poranka.