26 września, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Fatal Frame: Lunar Eclipse Mask pojawi się na PS5, Xbox Series, PS4, Xbox One, Switch i PC 9 marca 2023 r.

Fatal Frame: Lunar Eclipse Mask pojawi się na PS5, Xbox Series, PS4, Xbox One, Switch i PC 9 marca 2023 r.

Przetrwanie gra horror Ramka zabójcy: Maska Zaćmienia Księżyca Zostanie uruchomiona cyfrowo za PlayStation 5A Seria XboxA Playstation 4A Xbox OneA konwertyciA komputer Przez parowy 9 marca 2023 wydawca globalny Koi Tecmo ogłoszony. W Japonii fizycznie dostępne będą również wersje na PlayStation 4 i Switch.

Ramka zabójcy: Maska Zaćmienia Księżyca Będzie dostępny na całym świecie zarówno w wersji standardowej, jak i cyfrowej deluxe. Ten ostatni zawiera zawartość do pobrania „Rogetsu Isle Dinner impreza, impreza Fashion Collection” oraz cyfrową książkę o sztuce z oryginalną ścieżką dźwiękową.

Użytkownicy, którzy kupili cyfrową kopię gry przed 22 marca 2023 r., będą mogli również pobrać bonus za wcześniejszy zakup Roca „Marie Rose Outfit” ze strony żywy lub martwy seria.

Użytkownicy, którzy zamówią grę w przedsprzedaży przed datą premiery, otrzymają również różne stroje, w tym kostium Ruki z limitowanej edycji „Lisa maska” (biały/czerwony), limitowany kostium „Lisa maska” Misaki (czarny/czerwony), Kostiumy Choshiro z limitowanej edycji „Fox Mask” (czarny/niebieski), kostium Roka Misaki i limitowanej edycji Chushiro „Spirit Stone Flashlight Hat”.

Użytkownicy, którzy zapisali dane dla Ramka zabójcy: Wodna Dziewica Blak Otrzyma również dodatkowe akcesorium do oszczędzania danych „Game Camera Hat”.

Oto przegląd gry, za pośrednictwem Koei Tecmo:

Na około

Ramka zabójcy: Maska Zaćmienia Księżyca Został wydany w 2008 roku na Wii jako czwarty tytuł w zabójcza rama / projekt zero seria. Śledź przeprojektowaną wersję zabójcza rama: czarna dziewczyna z wodą!Arcydzieło zabójcza rama Seria zostanie ponownie ożywiona z ulepszoną grafiką.

Kiedy bohaterowie byli dziećmi, odwiedzili odosobnioną wyspę Rujitsu. W środku festiwalu w tajemniczy sposób zniknęli. Tytuł rozpoczyna się, gdy dziewczyny postanawiają wrócić i ponownie odwiedzić wyspę w poszukiwaniu utraconych wspomnień z tamtego dnia.

Postaraj się odeprzeć napływające duchy, polegając jedynie na słabym blasku latarki i aparatu fotograficznego z możliwością fotografowania niewyobrażalnych rzeczy, camera obscura.

Camera Obscura

  • Starożytny aparat, który ma moc odpierania mściwych duchów i wyłączania ich mocy, fotografując je.
  • Przygotuj mocniejsze obiektywy i zmieniaj różne filmy, aby robić mocniejsze zdjęcia.
  • Odkrywaj „niewidzialne rzeczy”, aby znaleźć wskazówki, które pomogą znaleźć zagubione rzeczy.

Odkrywaj wyspę Rujitsu

  • Przeglądaj słabo oświetlone rezydencje w stylu zachodnim i opuszczone szpitale na wyspie z KsiężycJasne i przyciemnione światło do latarki.
  • Historia rozwija się poprzez „dotykanie” miejsc, które mogą przyciągnąć twoją uwagę.
  • Z poprzednich artykułów i notatek prasowych dowiesz się o przeszłości, w której miały miejsce makabryczne incydenty, odkryjesz utracone wspomnienia bohatera i odkryjesz prawdę.

Obejrzyj nowy zwiastun poniżej. Zobacz nowy zestaw zrzutów ekranu w galerii.

READ  Google wyjaśnia, jak korzystać z zegarka Pixel Watch, aby uzyskać 24 godziny pracy na baterii

Przegląd przyczepy

Einglijski

język japoński