29 stycznia, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Exynos 2300 wciąż żyje i kopie, zbliżając się do tych urządzeń Samsunga

od tego czasu Qualcomm wspomniał jej Chipy Snapdragon będą używane w większej liczbie urządzeń Galaxy Począwszy od 2023 r., twierdziło to kilka raportów Exynos 2300 Matt i Samsung będą Używaj wyłącznie Snapdragon 8 Gen 2 W serii Galaxy S23. Jednak nowy raport twierdzi, że Exynos 2300 żyje i kopie.

Według tipsterRGcloudSObecny jest chipset Exynos 2300 4 nm, który będzie go zasilał Galaxy S22FE i Galaxy Tab S8 FE. Oba urządzenia zostaną podobno zaprezentowane podczas wydarzenia Galaxy Unpacked 2023 – Part 2. Mówi się, że Galaxy S22 FE ma zastąpić Galaxy A74, który koresponduje z naszym poprzednim raportem.

Exynos 2300 może zasilać Galaxy S22 FE i Galaxy Tab S8 FE

Mówi się, że Galaxy S22 FE ma mieć 108-megapikselowy aparat ISOCELL HM6 Jego cena będzie zbliżona do Galaxy A73 5G. To duże ulepszenie w porównaniu do Główny aparat Galaxy S21 FE o rozdzielczości 12 MP czujnik. Miejmy nadzieję, że urządzenie będzie miało również dedykowany teleobiektyw.

Kolejna plotka od studenta OreXda Powtarza, że ​​wkrótce pojawi się Galaxy S22 FE. Plotki wciąż o tym mówią Galaxy Buds 2 na żywo Wkrótce pojawią się również słuchawki bezprzewodowe. Typer twierdzi @dohyun854 Że Galaxy S23 FE nie istnieje.

Jeśli te plotki się potwierdzą, Samsung wymieni urządzenia Galaxy A7x na telefony Galaxy S FE. Będzie również używać chipów Exynos w dającej się przewidzieć przyszłości, mimo że Samsung MX buduje własny dział chipów. Jeśli pamiętasz, niedawno głosiła o tym plotka System LSI będzie ograniczony do produkcji chipów samochodowychi będą czipami do smartfonów Zaprojektowany przez nowy dział rozwoju chipów Samsung MX.

READ  Logitech G Cloud Gaming Handheld o wartości 350 USD pojawi się w październiku