9 lutego, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Elden Ring Mod na PC wreszcie pozwala na wstrzymanie gry

Elden Ring Mod na PC wreszcie pozwala na wstrzymanie gry

elden pierścień

elden pierścień: To dobrze, ludzie mówią, ale jest w porządku z kilkoma zastrzeżeniami, takimi jak fakt, że nie można poprawnie zatrzymać gry. To nic nowego dusze-Jak tytuły oczywiście, ale jeśli Pierścień Eldena Hałas oznacza, że ​​jest to pierwsza rzecz, którą sprawdzasz (lub jeśli się starzejesz i/lub twoje okoliczności zmieniły się od czasu ostatniego grania), powinieneś wiedzieć, że teraz jesteś może Zatrzymaj grę, wystarczy najpierw zrobić kilka rzeczy.

Dla każdego, kto tylko do nas dołącza, podczas gdy duszePodobnie jak tytuły pozwalają wyświetlać menu jak zwykła gra wideo, nigdy nie wstrzymują akcji, co oznacza, że ​​jeśli nie znajdziesz szczególnie bezpiecznego i wygodnego miejsca do przechowywania, twój ekwipunek może zostać przerwany przez niektóre strzałki na twarzy. Podczas gdy wcześniej gry stricte jednoosobowe miały rozwiązania przypominające pauzowanie, takie jak dostęp do niektórych list zakończenia i stylów obrazków, ponieważ Miyazaki i jego koledzy przynieśli przedmioty online do gier, których nie można było zatrzymać w normalny sposób (jedynym wyjątkiem jest Sekiro).

Chociaż pozdrawiam intencję tutaj – jak w przypadku większości decyzji projektowych w dusze Gry, tu chodzi o brutalność – praktycznie nienawidzę tego całym sercem. Jestem ojcem dwójki dzieci i pracuję również w pracy, w której moje zainteresowania są stale podzielone na 1000 różnych kierunków i chociaż uwielbiam grać w grę bez przerwy, moje życie jest niczym ale przerwy, więc próba grania w te gry jest ciągłym stresem Moje. elden pierścień nie jest wyjątkiem.

Jestem więc bardzo podekscytowany wypróbowaniem tego nowego modu, który lubi gry komputerowe Raporty Teraz dostępne do pobrania. o imieniu Zatrzymaj gręWykonany przez TechieW robi dokładnie to, co sugeruje nazwa i dodaje wygodny tryb pauzy do pracy elden pierścień.

Jest jednak pewien haczyk: jednym z powodów, dla których gra nie zostanie wstrzymana, jest to, że technicznie nie może, ponieważ jej komponenty online nie będą już działać, więc aby umożliwić Zatrzymaj grę trzeba wyłączyć Łatwa usługa zapobiegania oszustwomktóry następnie zostanie uruchomiony elden pierścień W trybie offline. Umożliwi to pauzę, kosztem braku możliwości korzystania z komponentów gry online, ale dla niektórych osób – takich jak ja! – To opłacalny kompromis.

Możesz pobrać mod i znaleźć instrukcje, jak go zainstalować, tutaj.

READ  iPhone 14 Pro ma nowy ultraszeroki czujnik z większymi pikselami