22 marca, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

EA zamyka Apex Legends Mobile i nie ma zwrotów pieniędzy

Legendy Apexa Deweloper Respawn Entertainment ogłosił, że mobilna wersja gry zostanie wycofana we wszystkich regionach 1 maja, na kilka tygodni przed pierwszą rocznicą. Jakby tego było mało dla graczy, powiedział również, że po zakończeniu gry pojawią się również wszelkie zakupione przez nich przedmioty lub dodatki. Apex Legends Mobile. EA podzieliło się wiadomością o zmianie w ramach swoich wyników finansowych za trzeci kwartał roku fiskalnego 2020.

a najnowsze wiadomości firmy określiło zamknięcie jako „wspólną decyzję” podjętą z „partnerem rozwojowym”; Apex Legends Mobile Opracowany przez Respawna, Tencent’s Lightspeed & Quantum Studiosktóry obsługuje również przenośny port Pubg. Post Respawn powtarza tę obserwację, ale zaczyna się od stwierdzenia: „Po mocnym starcie, potok treści dla Apex Legends Mobile zaczął obniżać ten pasek pod względem jakości, ilości i rytmu”.

Od czasu jego uruchomienia, Apex Legends Mobile Ma reputację dodawania modów, które gracze chcieliby zobaczyć w pełnej wersji gry, z dodatkowymi zdolnościami dla istniejących legend, nowymi trybami gry i parą ekskluzywnych legend na urządzenia mobilne, Fade i Rhapsody.

Od godziny 16:00 czasu wschodniego we wtorek nie można już kupować przedmiotów za prawdziwe pieniądze w grze, a gra zostanie również usunięta ze sklepów z aplikacjami. Oficjalne zamknięcie nastąpi 1 maja o godzinie 19:00 czasu polskiego.

Jednak EA nie oferuje żadnych zwrotów za zakupy za prawdziwe pieniądze, „zgodnie z warunkami Umowy użytkownika EA”, Firma napisała w instrukcji. Może to zabrzmieć jak policzek dla ludzi, którzy zainwestowali swoje pieniądze w grę, i wydaje się to szczególnie hałaśliwe ze strony EA, gdy programista Iron Galaxy oferuje graczom zwrot pieniędzy za zakupy w grze. nieprawidłowość Przed Właśnie ogłosił zamknięcie tej gry.

Wydaje się jednak, że może istnieć jakaś forma punkt kulminacyjny w przyszłości na urządzeniach mobilnych. Podczas wezwania do zarobków EA dyrektor generalny Andrew Wilson powiedział, że EA i partner deweloperski zdecydowali się anulować tę „wersję” gry i że firma „planuje na nowo wyobrazić sobie połączone doświadczenie mobilne Apex w przyszłości”. W dalszej części rozmowy Wilson dodał, że telefon komórkowy będzie „przyszłym trendem wzrostu”. punkt kulminacyjny franczyzowa.

READ  Zamówienia w przedsprzedaży na iPhone’a 14 w Apple Store uległy awarii dziś rano

EA również wstrzymało rozwój swojego planu pole bitwy gra mobilna, którą zapowiedziała w kwietniu 2021 roku. „W związku z rozwojem branży i naszą strategią stworzenia głęboko połączonej sieci pole bitwy Ekosystem nabrał kształtu i postanowiliśmy wykorzystać obecny trend, aby jak najlepiej zrealizować naszą wizję franczyzy i sprostać oczekiwaniom naszych graczy” – EA – napisał w wiadomości na swojej stronie internetowej.

Firma wprowadziła szereg zmian m.in pole bitwy franczyzy po złym debiucie Pole bitwy 2042, w tym powierzenie prezesowi Respawn, Vince’owi Zampelli, odpowiedzialnemu za franczyzę i zapowiedź nowej kampanii narracyjnej w pracach nowego studia, Ridgeline Games. „Ciężko pracujemy nad rozwojem Pole bitwy 2042Wciąż jesteśmy na etapie preprodukcji naszej przyszłości pole bitwy Nasza wiedza znajduje się w naszych studiach na całym świecie” – napisało EA w swoim poście.

Chciałbym jeszcze raz zwrócić Państwa uwagę na „Głęboko Połączony”. pole bitwy „Ekosystem” językowy od EA Post. Na podstawie wezwania firmy do zarobków wydaje się, że strategia mobilna EA dla pole bitwy I punkt kulminacyjny Zostaną one połączone z innymi grami z tych franczyz w przyszłości.

„Gdy patrzymy na rynek mobilny, największe nowości, które odnoszą największy sukces, to te, które są ściśle związane z [a] szersza franczyza” – powiedział Wilson. „Nie zawsze istnieje crossover, ale zdecydowanie progresja crossover i poczucie bycia częścią zjednoczonej społeczności i jednego ujednoliconego doświadczenia w grze”.

i poświęcony pole bitwyWilson powiedział, że firma wstrzymała prace nad grą, aby umożliwić firmie „naprawdę przemyślenie szerszej strategii franczyzowej i umożliwić kierownictwu zbudowanie prawdziwie wieloplatformowej rozgrywki wokół przeprojektowanej gry”. pole bitwy W przyszłości.”

We wtorek firma poinformowała również o opóźnieniu Gwiezdne Wojny Jedi: Survivor Od marca do kwietnia. A podczas wezwania do zarobków dyrektor operacyjny Laura Mele tak powiedziała Władca Pierścieni: Bohaterowie Śródziemianadchodząca gra mobilna od EA z siedzibą w Loteria Universe, zostanie uruchomiony w tym roku.

READ  Ceny gier Marvel i Tomb Raider spadły do ​​0,70 USD podczas ogromnej wyprzedaży

Zaktualizowano 31 stycznia, 18:32 ETDodano: Więcej szczegółów z rozmowy o zarobkach EA.