30 września, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dzisiejsze Wordle #712 Wskazówki, wskazówki i odpowiedzi na czwartek, 1 czerwca

Dzisiejsze Wordle #712 Wskazówki, wskazówki i odpowiedzi na czwartek, 1 czerwca

Jest czerwiec! nieruchomość! Lato i słońce. Popijaj lemoniadę w cieniu. Wszystkie dobre rzeczy.

W moich wczorajszych rozważaniach na temat końca maja i nadchodzącego miesiąca zapomniałam, że to Światowa Środa, więc nie zamieściłam w liście zagadki. Nadrobimy to, rozwiązując dziś zagadkę, a odpowiedź opublikuję w piątek. Przepraszam za zamieszanie! Moja pamięć jest zawodna.

Łamigłówka z tego tygodnia: Co zawsze kończy się wszystkim?

Jutro opublikuję odpowiedź, ale nie krępuj się dać mi znać swoje rozwiązanie na Świergot Lub Facebook.

Cóż, zróbmy to Wordle!


Jak rozwiązać Wordle dzisiaj

wskazówka: muzyka; Kolorowy, błyskotliwy.

Wskazówka: To słowo ma podwójną literę.

odpowiedź:

.

.

.

Analiza botów Wordle

Po ukończeniu programu Wordle zawsze idę się zameldować słowo bot Aby zobaczyć, jak zdobyłeś punkty, zarówno pod względem zgadywania przez wszystkich, jak i tego, czy pokonałeś bota.


Tak! Pierwsza impreza Wordle w czerwcu nie była spacerem po parku, przynajmniej nie dla mnie. Ledwo udało mi się wyjść z tego z poprawną odpowiedzią.

Zdecydowałem się rozpocząć dzisiejszą grę w zgadywanie z pełnym zestawem samogłosek. Ale Mój głos Dało mi to tylko „A” na żółto, pozostawiając mi 529 rozwiązań.

Stąd musiałem sprawdzić, czy jest tam „E”, więc zgadłem struktura, To nie poprawiło sytuacji. Pozostaje jeden żółty kwadrat. Pozostały jeszcze 73 możliwe rozwiązania, chociaż oczywiście wtedy o tym nie wiedziałem.

To prawdopodobnie zawierało „Y”, zgadłeś odrzucać I rzeczywiście, „A” i „Y” były tam na zielono, ale już widzę mój problem. Przychodzi mi na myśl wiele, wiele różnych słów. Musiałem to zawęzić.

Pakiet Wykonał w tym dobrą robotę. W tym momencie przychodzą mi na myśl trzy słowa: Judyta, wesoły I odpłacić się. Zostały mi dwa zgadnięcia, więc wiedziałem, że muszę odgadnąć jedno ze słów na „G”, choćby po to, żeby je wyeliminować. Jackie Wydawało się to bardziej prawdopodobne, więc wybrałem to. To było złe, ale w końcu znałem odpowiedź: odpłacić się Ze względu na zwycięstwo i tylko na skórę moich zębów!

READ  Padma Lakshmi opuszcza Top Chef po 20. sezonie

Dzisiejszy wynik: Wordle Bot spisał się dziś prawie tak źle jak ja, uzyskując odpowiedź w pięciu próbach. Oznacza to, że przegrałem z botem za -1 punkt i dostałem kolejne -2 za zgadywanie w sześciu punktach, co daje w sumie -3 dzisiaj. Niedobrze, ale przynajmniej nie przegrałem całkowicie!


Pochodzenie słowa Wordle dzisiaj

Słowo „jazz” pochodzi od terminu „jazz”, gatunku muzycznego, który powstał na początku XX wieku w społecznościach afroamerykańskich w Stanach Zjednoczonych. Dokładne pochodzenie słowa „jazz” jest nieco kwestionowane, ale uważa się, że powstało około 1910 roku w Nowym Orleanie.

Istnieje wiele teorii dotyczących pochodzenia słowa „jazz”. Jedna z popularnych teorii głosi, że mógł on wyewoluować ze słowa „jaśmin”, które było terminem slangowym używanym pod koniec XIX wieku na oznaczenie energii, podniecenia lub ducha. Inna teoria sugeruje, że mogło pochodzić od kreolskiego słowa „jas” lub „jas”, które było używane do opisania konotacji seksualnych lub w odniesieniu do energicznego lub energetycznego stylu muzycznego.

Słowo „jazzy” pojawiło się jako przymiotnik na początku XX wieku na określenie czegoś, co ma cechy jazzu. Początkowo był używany głównie do opisywania muzyki, która miała charakterystyczne harmonijne rytmy, improwizację i żywy duch kojarzony z jazzem. Z biegiem czasu termin „jazz” rozszerzył swoje zastosowanie do opisania wszystkiego, co energiczne, żywe, eleganckie lub nowoczesne w sposób podobny do przymiotników jazzu.

Dziś słowo „jazzy” jest powszechnie używane do opisania nie tylko muzyki, ale także innych form sztuki, mody, projektowania, a nawet zachowań, które ucieleśniają poczucie energii, rytmu i wyrafinowania przypominające jazz.


Zagraj ze mną w konkurencyjne Wordle!

Grałem w bijatykę PvP Wordle przeciwko mojemu wrogiemu Wordle, ale. Teraz musisz grać przeciwko mnie! Mogę być twoim przeciwnikiem! (I oczywiście twój podręczny przewodnik po Wordle). Ty również możesz Zagraj przeciwko botowi, jeśli masz prenumeratę New York Timesa.

  • Oto zasady: 1 punkt Za słowo w 3 próbach.
  • 2 punkty Aby uzyskać to w dwóch próbach.
  • 3 punkty Aby uzyskać to za jednym przypuszczeniem.
  • 1 punkt uderzyć Eryka
  • 0 punktów Aby uzyskać to w 4 próbach.
  • -1 punkt Aby uzyskać to w 5 próbach.
  • -2 punkty Aby uzyskać to w 6 próbach.
  • -3 punkty za jego stratę.
  • -1 punkt za przegraną z Erykiem
READ  Zakończenie „Flip or Flop”: brak sezonu 11 dla serialu HGTV, ustawiono ostateczną datę

Możesz albo na bieżąco rejestrować swój wynik, jeśli to twój jam, albo po prostu grać dzień w dzień, jeśli wolisz.

Będzie mi bardzo miło, jeśli podasz mi kontynuację Świergot Lub Facebook Najdrożsi Wordlerzy. Miłego dnia!

Jak zawsze, chciałbym, abyś śledził mnie tutaj na tym blogu i Subskrybuj mój kanał na YouTube I Mój stos Dzięki temu możesz być na bieżąco ze wszystkimi moimi ocenami i relacjami z telewizji, filmów i gier wideo. Dzięki!

Chodź za mną Świergot. spłacać moja strona internetowa.