8 grudnia, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Chicago Bears v New England Patriots

Dyrektor generalny Bears, Ryan Bowles, mówi, że jest „lekkomyślny” Roquan Smith został sprzedany, a nie przedłużony

Obrazy Getty

Dyrektor generalny Bears, Ryan Bowles, mówi, że nie chce handlować rozgrywającym Ruchuan Smith wronom, ale w końcu zdecydował, że nie ma sposobu, aby zatrzymać go w wolnej agencji w przyszłym roku i lepiej, żeby teraz coś dla niego dostał.

„Część mnie jest zdenerwowana, że ​​to był człowiek, o którym myślałem, że będzie tu przez długi czas” – mówili Polacy. „Czułem, że włożyliśmy dużo wysiłku, aby tak się stało. Wymyśliliśmy skrót, nie mogliśmy znaleźć wspólnej płaszczyzny, a to tylko część tej pracy, którą myślę, że wszyscy rozumiemy.”

Oczywiście oznacza to, że Polacy i Niedźwiedzie nie byli skłonni zapłacić Smithowi tyle, ile Smith spodziewa się, że otrzyma wynagrodzenie za swój następny kontrakt. Jest bardzo prawdopodobne, że Kruki planują zapłacić Smithowi tyle, ile potrzeba, aby go zatrzymać, ponieważ nie zamienią na niego wyboru z drugiej rundy i piątej rundy, jeśli spodziewają się, że po sezonie odejdzie do wolnej agencji .

Zespoły NFL coraz częściej decydują, że nawet najlepsi obrońcy, tacy jak Smith, nie zasługują na maksymalną przestrzeń wymaganą dla ogromnego kontraktu, jakiego Smith z pewnością szuka. Wygląda na to, że Polacy obliczyli, że Smith wkrótce będzie kosztował więcej niż Bears przeznaczyliby na jakiegokolwiek rozgrywającego poza piłką, więc wymienili go na drużynę, którą cenili bardziej.READ  Szefowie podpisują umowę o bezpieczeństwie Justina Reeda na trzyletnią umowę; Analiza i aktualności