2 października, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Drużyna piłkarska Texas Longhorns zebrała prawie 280 000 dolarów, aby zdobyć wizytę Archa Manninga i 8 innych osób

Drużyna piłkarska Texas Longhorns zebrała prawie 280 000 dolarów, aby zdobyć wizytę Archa Manninga i 8 innych osób

Program piłkarski Texas Longhorns nie wstrzymuje się z wizytami rekrutacyjnymi, ale ten wysiłek opłacił się tego lata, aby dorównać obecnie zajmującej trzeciej klasie rekrutacji prowadzonej przez drugiego rozgrywającego. załoga łuku.

według Dokumenty publiczne uzyskane przez The AthleticLonghornowie wydali prawie 630 000 dolarów na dwa weekendy rekrutacyjne w czerwcu, w tym oficjalną wizytę Manninga i ośmiu innych rekrutów w dniach 17-19 czerwca, odznaczoną pięciogwiazdkowym zakwaterowaniem i prawie wszystko, co można zjeść dla nich i ich rodzin.

Wizyta Manninga – podczas której na dziewięciu rekrutów wydano prawie 280 000 dolarów – według The Athletic – jak dotąd, zaowocowała czterema zobowiązaniami. Manning, bratanek zwycięzców Super Bowl, Eli i Peyton Manning, ogłosił, że zagra dla Longhorns 23 czerwca, cztery dni po swojej podróży rekrutacyjnej. Kolega z klasy z liceum, trzygwiazdkowy ciasny koniec Czy Randlektórych przestrzegano pod koniec wizyty 19 czerwca.

Wśród najważniejszych punktów wizyty, według The Athletic: pełne rozłożenie w pokojach w Four Seasons Hotel Austin, sesja zdjęciowa na stadionie DKR Texas Memorial, wycieczka do Top Golf, wiele obfitych posiłków i śniadanie w domu dla trenera Steve Sarkissian.

Ekstrawagancja wydaje się być normą w Teksasie, który w weekend 24 czerwca wydał prawie 350 000 dolarów na 14 rekrutów. 12 graczy z tej grupy oddało się Longhorns.

Łączna suma 630 000 USD podczas dwóch weekendowych wizyt pokazuje, ile Texas zainwestował w zatrudnienie w porównaniu do ostatnich lat. Dyrektor sportowy U i INFLCR NCAA opublikowała raporty finansowe To pokazało, że Teksas wydał 1 275 368 USD na rekrutację w roku podatkowym 2019. Był to trzynasty największy wydatek na rekrutację w tym roku, kierowany przez Gruzję z 3 676 858 USD.

Bulldogs wydał 2,7 miliona dolarów na rekrutację w 2020 roku, na co wpłynęły ograniczenia zatrudniania wywołane pandemią COVID-19.

READ  Św. Piotr kończy ogromną niespodziankę Marcowego Szaleństwa, ogłusza drugie ziarno Kentucky

Nierzadko obserwuje się wzrost wydatków na zatrudnienie, na przykład: Wspomniałem o Orlando Sentinel W lipcu Stowarzyszenie Lekkoatletyczne Uniwersytetu Florydy zwiększyło ostatnio swoje wydatki na piłkę nożną o 4,72 miliona dolarów, dodając 700 000 dolarów do budżetu kadrowego. Według raportu był to wzrost o 55%, który dał nowemu trenerowi Billy’emu Napierowi prawie 2 miliony dolarów budżetu na rekrutację i nie obejmuje dostępu Napiera do dwóch prywatnych odrzutowców z budżetem 839 000 dolarów.

Zwiększenie wydatków stało się konieczne, aby nadążyć za głównymi programami. W przypadku Teksasu, który ma 12 zobowiązań o wartości 300 ESPN w klasie 2023, wydatki, pomimo ich pojawienia się, opłaciły się pod rządami Sarkissiana.