1 czerwca, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Drew Maggi z Piratów zaliczył „niesamowity” debiut w MLB w wieku 33 lat

Serwisy informacyjne ESPN4 minuty na przeczytanie

Fani Piratów obsypują Drew Magee okrzykami podczas jego debiutu w MLB

Drew Magee uderzył w dolnej części ósmej rundy, wywołując okrzyki fanów Pittsburgh Pirates.

Długa droga Drew Magee do wielkich lig zakończyła się jego pierwszym złapaniem w karierze w środę wieczorem.

33-latek, który rozegrał 1155 meczów w 13 mniejszych sezonach ligowych, zanim został powołany przez Piratów na początku tego tygodnia, pojawił się jako pałkarz w ósmej rundzie, uderzając solo na pałce, gdy Pittsburgh pokonał drużynę. Los Angeles Dodgers 8-1 na PNC Park.

Magee pinch uderzył Andrew McCutcheona jednym autem w ósmej rundzie i otrzymał owację na stojąco od kolegów z drużyny w ziemiance Buccaneers i tłumu zaśmiecającego boisko. Wyciągnął pierwszy narzut, który zobaczył po błędzie Alexa Vesii, a następnie wszedł na dołek 0-2 po tym, jak został wezwany za naruszenie zegara narzutu przez sędziego bazy domowej Jeffa Nelsona. Magee popełnił kolejny błąd, a następnie wykonał salwę, po czym zamachnął się na suwak Vesii.

„To najlepsze szczęście, jakie kiedykolwiek miałam” — powiedziała Maggie z uśmiechem.

Kiedy Magee został zapytany na korcie po meczu, jak czuła się noc, dodał: „Naprawdę nie mogę[ubrać tego w słowa]. Nie potrafię wyjaśnić, jak się czułem w polu karnym. nawet nie wiem co robić. Kibicowaliście mi.” Nie wiem, nigdy się tego nie spodziewałem. Podczas wyjazdu myślałem, że zadebiutuje i będzie to naturalne przy rakiecie To oczywiście wyjątkowe, ale tłum skanduje moje imię, mam tu moich rodziców, trzech braci i siostrę w domu. Mam na myśli tego Iniemamocnego. Dziękuję wszystkim.”

Średnio 254 z 978 trafieniami, 45 home runami, 354 RBI i 222 skradzionymi bazami w nieletnich, odkąd został zwerbowany z Arizony przez Piratów w 15. rundzie (nr 447 w sumie) w 2010 roku. W środę skończył 12 lat, 10 miesięcy i 18 dni od jego wyboru.

Piraci zadzwonili do niego w weekend z Double-A Altoona – nagrane wideo z rozmowy pokazało szczery moment – ​​kiedy zapolowy Brian Reynolds został umieszczony na liście osób pogrążonych w żałobie. Nie znajdując miejsca do wykorzystania Magee podczas swoich pierwszych dwóch meczów w Pittsburghu, menedżer Derek Shelton bał się powtórki z 2019 roku, kiedy został powołany przez Minnesota Twins na kilka dni, ale nie pojawił się w meczu.

Shelton, który był trenerem Bliźniaków, był zadowolony, że tym razem udało mu się zdobyć Maggi.

„To było niesamowite. To było naprawdę fajne” – powiedział Shelton. „Mam na myśli to, że tak długo, jak go znam, być tym, który mówi mu (by go uderzyć), było naprawdę fajnie”.

Magee powiedział, że absolutnie nie żałuje spędzenia ponad dekady w pałacu. Przyznał jednak, że Pat Wednesday sprawił, że te wszystkie lata pogoni za marzeniem były tego warte.

„Uwielbiam baseball” – powiedział Magee. „Szlifowałem przez 13 lat, ale robiłem to, co kocham. Ostatecznym celem są wielkie ligi. Samo dotarcie tutaj, moje nazwisko jest w historii. Włożyłem stroje z wielkiej ligi, dzieliłem kort z największymi graczy na świecie”.

Magee spędził kilka chwil po meczu, odwiedzając swoją rodzinę wzdłuż poręczy loży. Siła chwili uderzyła go, gdy tylko zobaczył swoich rodziców, którzy przybyli z Phoenix, i innych członków rodziny.

Było dużo „Kocham cię” – powiedziała Maggie. Jesteśmy z ciebie dumni. Ja to zrobiłem! „Widziałem płaczącego ojca. Chyba nigdy nie widziałem go płaczącego. Wiele lat temu zastanawiałem się, co powiedziałbym rodzicom, gdyby ten moment miał nadejść. Byli tam ze mną. Usłyszenie tych słów sprawiło, że było warto. Wiem, że ostatnie 13 lat nie było zmarnowane”.

READ  Trasa, która zakończyła się Mike Krzyżewski-Bob Knight