18 sierpnia, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dodgers umieścił Claytona Kershawa na liście rannych, przywrócił Chrisa Taylora

Dodgers umieścił Claytona Kershawa na liście rannych, przywrócił Chrisa Taylora

DziśDave Roberts, dyrektor Dodgers, powiedział, że rezonans magnetyczny Kershawa nie wykazał poważnych uszkodzeń. Odzież sportowa Fabian i inni korespondenci. Jak powiedział Roberts, jest to „najlepszy scenariusz„Z powodu kontuzji Kershawa, chociaż harmonogram powrotu Southpaw nie jest jeszcze znany.

5 sierpnia: Dodgersi ogłosili, że postawili Clayton Kershaw Na liście rannych od 15 dni, co wskazuje na bóle krzyża. korzyść Chris Taylor Wrócił ze swojej misji specjalnej w IL, aby zająć miejsce opuszczonego aktywnego harmonogramu. Los Angeles wezwało również rozwodnionego Reyes Moronta Z Triple-A Oklahoma City i wybranego obrońcy James Ottman.

Kershaw ląduje w IL po raz drugi w tym sezonie. Stracił około miesiąca między początkiem maja a czerwcem z powodu zapalenia w prawym biodrze. Przyszły Hall of Famer powrócił i przed wczorajszą wycieczką napisał jeszcze dziesięć postów. Po rzuceniu czterech rund dwubiegowej piłki w ostatecznym zwycięstwie nad Giants, Kershaw wyszedł na wzgórze, aby rozpocząć rzuty rozgrzewkowe w piątym inningu. Wycofał się z gry po odczuwaniu bólu w dolnej części pleców i wygląda na to, że ten problem utrzyma go poza grą przez co najmniej kilka następnych tygodni.

Zespół nie przedstawił harmonogramu powrotu Kershawa, a ogłoszona diagnoza „bólu krzyża” pozostaje tajemnicą. Z pewnością byliby ostrożni z 34-latkiem, zwłaszcza że trafiał na listę kontuzjowanych przynajmniej raz w każdym sezonie od 2016. Obejmowało to okresy problemów z plecami każdego roku w latach 2016-18. Z 12 i pół meczami przed Padres w NL West, Dodgers może czuć się komfortowo grając wolno z kluczowymi graczami w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

Chociaż Kershaw nie może już poradzić sobie z obciążeniem pracą, które wykonywał podczas swojej kadencji, nadal jest przeciętnie wśród najlepszych strzelców w tym sporcie. Przez 85 1/3 inningów w tym sezonie trzykrotny zwycięzca Cy Young ma 2,64 ERA z ponadprzeciętnym współczynnikiem trafień wynoszącym 26,2% i udziałem w kulach wynoszącym 48,5%. Kershaw fastball znajduje się w zakresie 90 mil na godzinę, ale ma najlepszą jazdę w grze i nie zredukował więcej niż 6% hitterów, z którymi miał do czynienia w ciągu dekady.

READ  Blue Jays podpisuje kontrakt z Yusei Kikuchi

Odlatuje Kershaw do Illinois Julio UrreasA Tony JohnslinA Tyler Anderson A Andrzej Heaney W tej chwili cztery centra rotacji. Ryan Dziecko A Michael Grove Czy są opcje głębokości Triple-A i wydaje się, że klub z zadowoleniem przyjmie mocny rzut? Dustin May ponownie w niezbyt odległej przyszłości. Menedżer Dave Roberts powiedział dziś po południu MLB Network Radio na SiriusXM, że prawdopodobnie powróci w maju w klubowej serii w dniach 19-21 sierpnia przeciwko Marlins (Link do Twittera). 24-latek przez cały sezon wracał do zdrowia po operacji Tommy’ego Johna w maju 2021 roku, ale od połowy lipca jest na odwyku. Roberts zasygnalizował, że prawdopodobnie rozpocznie jeszcze dwa mecze w Oklahoma City, zanim wróci do klubu wielkiej ligi, chociaż wykluczył możliwość powrotu Maya do zespołu MLB po ponownym występie w Triple-A.

Taylor wraca do wyjściowego składu dokładnie miesiąc po tym, jak złamał lewą stopę. To szybkie odbicie jak na kontuzję tej rangi, a Roberts zasugerował, że dziś wieczorem otrzyma skinienie na drugiej bazie. Będzie to pierwszy występ Taylora w tym sezonie, który w tym roku pracował wyłącznie na murawie. Taylor zdobył 502 rundy w lewym polu oraz 57 i 56 klatek odpowiednio w środku i prawej.

Oczywiście Taylor wyrobił sobie markę dzięki swojej odporności obronnej w poprzednich sezonach. Jest w stanie grać prawie wszędzie na karo oprócz łapacza, a klub wydaje się być zadowolony, że czasami sprowadza go z powrotem na boisko. Gavin Lux A Tria Turner Stwórz doskonały duet w środku, z Max Muncie Graj przede wszystkim w trzecią bazę Justin Turner Wylądował na IL we wtorek. Taylor powinien spędzać większość czasu na boisku, ale możliwość zdobycia punktów na boisku pozwoli Robertsowi na większą elastyczność w zarządzaniu powtórzeniami na boisku. 31-latek podejmie próbę ataku po miesiącu nieobecności, utrzymując dobrą passę.

READ  Yankees pokonali Red Sox, aby otworzyć 15,5 gier w AL East