29 marca, 2024

Devin Booker z Phoenix Suns może wrócić na mecz 6 przeciwko New Orleans Pelicans

Nowy Orlean – Gwiazda słońc Feniksa Devin Booker Jego trener Monty Williams powiedział, że powróci w szóstym meczu swojej drużyny przeciwko New Orleans Pelicans w czwartek wieczorem po tym, jak opuści ostatnie trzy mecze z powodu nadwyrężenia prawego ścięgna podkolanowego.

Booker został oficjalnie wzbudzony pod znakiem zapytania na krótko przed meczem i miał przetestować nogę w rozgrzewce przed meczem, zanim uzyska zgodę. Williams powiedział, że w ostatnich dniach poczynił dobre postępy, gdy Suns awansowali 3-2 w pierwszej rundzie.

„Trudno o tej porze roku naśladować mecz NBA” – powiedział Williams, dlaczego Booker wrócił. „Kilka razy był na ziemi z (asystentem trenera Suns) Jarrettem Jackiem. Robi wszystko, co w jego mocy, aby dojść do tego punktu”.

Zapytany, czy słońca będą monitorować mecz Bookera przez 6 minut, Williams uśmiechnął się i powiedział „tak”, dodając, że powrót bramkarza daje Phoenix „równowagę w składzie”.

„Pomaga to trochę spłaszczyć rankingi zespołu” – powiedział Williams. „Nie będzie odtwarzał zwykłego obciążenia 36, ​​38, 40, ale nadal zapewnia trochę więcej równowagi”.

Booker zdobył 25 punktów w zwycięstwie Suns w grze 1, a następnie 31 w pierwszej połowie gry 2, zanim doznał kontuzji w trzeciej kwarcie i ostatecznie przegrał.

Andrew Lopez z ESPN przyczynił się do powstania tego raportu.

READ  Podczas gdy wysiłki w sezonie zasadniczym ustępują miejsca występom w Super Bowl, Patrick Mahomes pozostaje nieunikniony