25 kwietnia, 2024

De Bruyne osiągnął cel, gdy Czerwone Diabły pokonały Polskę

Kevin de Bruyne osiągnął cel, wracając do formy po tym, jak Belgia pokonała Polskę 6:1 nad Holandią w weekend.

Czerwone Diabły przegrały 4:1 z Holendrami w pierwszym meczu fazy grupowej Ligi Narodów, wzywając do krytyki i kwestionowania w ich rankingu nr 2 FIFA w światowej piłce nożnej.

Ale ludzie Roberto Martineza udzielili właściwej odpowiedzi, kiedy czyścili Polskę w państwie Roy Patouin w Brukseli.

Belgia była 28 minut przed bramką Roberta Lewandowskiego, a wyrównał Axel Witzel.

MIASTO + | Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do ekskluzywnych treści

De Bruyne Następnie padł 2-1 po bramce Eden Hazard i został wycofany 75 minut później, gdy wygrał Cape 91 dla swojego kraju.

Leandro Trossard z Brighton strzelił gola w 73. i 80. minucie, podczas gdy Leander Tendonkar z Wilków dodał piąty z 83 przejazdów, gdy Polacy rozbili się w ostatniej połowie godziny.

Loïs Openda ukończył trasę w dogrywce.

Nathan w innym miejscu AK Cardiff było niewykorzystane, ponieważ Holandia pokonała Walię 2-1 w czasie remisu Wyatta Wycorsta.

Ołeksandr GinczenkoUkraina pokonała Irlandię 1:0 w 47. minucie po bramce Wiktora Sajgonowa.

Zinchenko cieszył się rzadkimi wieczornymi wakacjami, które nie były używane.