3 lipca, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Data, godzina i kanał telewizyjny do oglądania Ligi Narodów UEFA 2022-2023 na żywo lub na żywo w USA i Kanadzie

Liga Narodów UEFA

Belgia gości Polskę w drugiej kolejce grupy A4 Ligi Narodów UEFA. Tutaj dowiesz się, kiedy, gdzie, kiedy, jak i jak transmitować tę grę na żywo w USA i Kanadzie.

Romelu Lukaku (L) z Belgii i Robert Lewandowski (R) z Polski
© Lawrence Griffiths i Martin Rose / Getty ImagesRomelu Lukaku (L) z Belgii i Robert Lewandowski (R) z Polski

Polska Spotka Belgia Co będzie ich Druga gra W którym Liga Narodów UEFA Tablica A4. Tutaj znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o tej grze, na przykład kiedy, gdzie, kiedy i jak oglądać lub transmitować na żywo za darmo w Stanach Zjednoczonych. Możesz to zobaczyć DAZN Jeśli jesteś w Kanadzie.

Pierwsza gra widzów wywołała głębokie zaniepokojenie. Do startu zostało jeszcze kilka miesięcy Mistrzostwa ŚwiataTaka grupa Belgia Mężczyzna, który miał być jednym z głównych kandydatów, spadł 4-1 Holandia. Ten mecz ujawnił braki w belgijskiej drużynie, które niewątpliwie należało wkrótce naprawić.

W tej sprawie PolskaZadebiutowali bardzo trudną wygraną przeciwko Walia. Początkowo udało im się wywrócić zwycięstwo Walii 1:0 do góry nogami i mimo wygranej 2:1, Polacy wykazali się także niedociągnięciami w swojej grze. Niewiele zostało do rozpoczęcia Katar 2022Więc te gry pomogą poprawić poziom.

Belgia vs Polska: Data

Ten Liga Narodów UEFA 2022-2023 Gra pomiędzy BelgiaM i Polska odbędzie się o godz Stadion króla Badoina Odbędzie się w Brukseli, Belgia Środa, 8 czerwca o 14:45 (ET).

Belgia vs Polska: czas państwowy w Stanach Zjednoczonych

ET: 14:45
CT: 13:45
MD: 12:45
PT: 11:45

Oglądaj kanał telewizyjny Belgia vs Polska w USA i Kanadzie

Belgia I Polska Zagrają w to 2022-2023 Liga Narodów UEFA Mecz zostanie wyemitowany w środę, 8 czerwca, o 14:45 (czasu wschodniego) DAZN W Kanadzie i Stanach Zjednoczonych: Fox Sports 1, Foxsports.com, ViX, FOX Sports App.

READ  Rynek secesji idzie do przodu mimo przeszkód