18 sierpnia, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Czarna rodzina pozywa Sesame Place o dyskryminację

Czarna rodzina pozywa Sesame Place o dyskryminację

Filadelfia — rodzina z Baltimore pozywa park rozrywki w stylu Ulicy Sezamkowej o 25 milionów dolarów w związku z zarzutami o dyskryminację rasową, twierdząc, że wiele postaci w kostiumach zignorowało 5-letnią czarną dziewczynkę podczas spotkania i powitania w zeszłym miesiącu.

Pozew idzie po piętach wideo, Udostępnione szeroko w mediach społecznościowych, dwie inne czarne dziewczyny były najwyraźniej ignorowane przez przebranego pracownika podczas pokazu w parku w Langhorne pod Filadelfią. Sesame Place przeprosiło w oświadczeniu i obiecało więcej szkoleń dla swoich pracowników po tym, jak wideo stało się popularne na początku tego miesiąca.

Pozew, który stara się o status pozwu zbiorowego, został złożony w sądzie federalnym w Filadelfii przeciwko SeaWorld Parks, właścicielowi Sesame Place, z powodu „szalejącej i przerażającej dyskryminacji rasowej”.

Pozew twierdzi, że czterech pracowników przebranych za postacie z Ulicy Sezamkowej zignorowało Quintona Burnsa, jego córkę Kennedy Burns i innych czarnoskórych gości podczas spotkania i powitania w dniu 18 czerwca.

Rodzina pięciolatka domaga się 25 milionów dolarów w pozwie o dyskryminację rasową.
walka o akcje

Podczas konferencji prasowej w środę jeden z prawników rodziny, Malcolm Ruff, wezwał SeaWorld do przejrzystości i odszkodowania od firmy dla rodziny Burnsów. Pozew został złożony w Sądzie Okręgowym Stanów Zjednoczonych dla Wschodniego Okręgu Pensylwanii.

READ  Hugh Jackman ujawnia, że ​​jego ukochany pies Dali zmarł na miesiąc przed swoimi dwunastymi urodzinami