3 lipca, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Chicago Sports News

Cody Whitehair nie mógł ukryć uśmiechu na niedźwiedziach intensywności nowej praktyki

Cody Białowłosy To już od dłuższego czasu. Przed tym sezonem grał dla różnych trenerów, z których każdy miał własne pomysły na zarządzanie treningami. John Fox był młodym człowiekiem ze starej szkoły, ale znany był z nieco wyluzowanego podejścia. Matt Nagy miał mnóstwo energii, ale nikt nigdy nie zarzuciłby jego praktykom, że są zbyt fizyczne. Zaledwie dwa miesiące doświadczenia Matt Eberfluss Jako nowy główny trener Whitehair jest już świadomy nowej rzeczywistości. Ten facet jest inny.

Stało się to widoczne, gdy niedźwiedzie zostały zgłoszone przez Stowarzyszenie Zawodników NFL jako zbyt fizyczne i intensywne, aby trenować bez podszewki. W rezultacie zespół zauważył, że jedna z ich praktyk OTA została utracona. Whitehair został zapytany, czy uważa, że ​​intensywność była zbyt duża. Centrum weteranów uśmiechnęło się i powiedziało, że Chicago nagle ma listę pełną młodych ludzi. Kiedy trenerzy stawiają wysokie wymagania, naturalnym jest oczekiwanie intensywnej praktyki. Wydawało się, że nie żałuje dodatkowego ciała ze sposobu, w jaki mówił. Po prostu żałował, że został złapany

Cody Whitehair wreszcie ma odpowiedzialną osobę, która go rozumie.

Jego zadaniem jako ofensywnego liniowego jest wystrzeliwanie piłki i uderzanie w obrońców przy każdej okazji. Nie zawsze taka była reputacja Niedźwiedzi w ciągu ostatnich sześciu sezonów, w których był w drużynie. Często są znane z tego, że są bardziej zręczne niż fizyczne. Od chwili General Motors Ryan Bulls Wziął, stwierdził, że to się zmieni. Chce przystosowanej, szybkiej i agresywnej serii ataków. Eberflus planował wyegzekwować tę mentalność i nie marnował na to czasu.

Nowy system klimatyzacji obniżył Cody’ego Whitehaira o około 10 funtów. Oznacza to, że biega około 306. Biorąc pod uwagę, jak szybki i zwinny początkowo ważył, przerażająco jest wyobrazić sobie, jak teraz jest mobilny. Na domiar złego nowa ofensywa jest dla niego idealna. The Bears planują wdrożyć Wide Area Scheme pod Luke Getsy, system oparty na zarządzaniu piłką nożną. Wymaga inteligentnych, mobilnych i fizycznych pracowników liniowych. Wszystkie cechy, którymi emanuje.

READ  Rob Gronkowski zapowiada odejście z NFL

To może być dla niego wspaniały rok.

Wyświetlenia po: 632