17 maja, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Cleveland Browns powiedzieli, że „przyjęli” śledztwo NFL w sprawie zarzutów byłego trenera Hugh Jacksona

Cleveland Browns powiedzieli, że „przyjęli” śledztwo NFL w sprawie zarzutów byłego trenera Hugh Jacksona

CLEVELAND — The Cleveland Browns rozmawiali z śledczym NFL badającym twierdzenia byłego trenera Hugh Jacksona, który powiedział, że zespół celowo przegrał mecze – czołgi – w sezonach 2016 i 2017.

Jackson, który obecnie jest trenerem Grambling State, został zwolniony przez właścicieli Browns, Dee i Jimmy’ego Haslama, osiem meczów w sezonie 2018 z rekordem 3:36-1.

W lutym Jackson wskazał w serii postów w mediach społecznościowych, że zespół wypłacił mu premie, które motywują go do przegranej i że jest skazany na porażkę. Jackson później rozwodnił te zarzuty.

Brown poszedł 1-15 w 2016 i 0-16 w 2017.

Rzecznik Federacji Brian McCarthy potwierdził, że liga skontaktowała się z byłą przewodniczącą Komisji Papierów Wartościowych i Giełd Mary Jo White, aby zbadać zarzuty Jacksona.

„Przegląd jest w toku i oczekuje się, że wkrótce zostanie ukończony”, powiedział McCarthy w e-mailu do The Associated Press.

Zespół wydał oświadczenie w poniedziałek wieczorem, mówiąc, że współpracował z ligą nad dochodzeniem.

„Chociaż Hugh wycofał swoje zarzuty wkrótce po tym, jak zostały złożone, ważne było dla nas i bezpieczeństwa gry, aby dokonać niezależnej oceny tych zarzutów” – powiedział rzecznik zespołu Peter Jean Baptiste. „Z zadowoleniem przyjęliśmy dochodzenie i jesteśmy przekonani, że wyniki pokażą, jak powiedzieliśmy wcześniej, że zarzuty te są kategorycznie fałszywe.

„Połączyliśmy siły z Mary Jo White i nie możemy się doczekać wyników”.

READ  Bezpłatny raport z treningu 1 na Grand Prix Gulf Air Bahrain 2022 - F1 Racecast - 18 marca do 20 marca