28 września, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Christina Applegate, u której zdiagnozowano stwardnienie rozsiane: aktorka omawia swój zamiar ukończenia ostatniego sezonu „Dead To Me”

Christina Applegate, u której zdiagnozowano stwardnienie rozsiane: aktorka omawia swój zamiar ukończenia ostatniego sezonu „Dead To Me”CNN

Christina Applegate opowiada o życiu ze stwardnieniem rozsianym i o tym, jak ważne było dla niej zakończenie jej popularnego programu „Dead to Me”.

50-letnia aktorka rozmawiała z New York Times Za artykuł opublikowany we wtorek, przed premierą trzeciego i ostatniego sezonu jej serialu na Netflix jeszcze w tym miesiącu. Applegate pomyślała, jak to było Otrzymaj diagnozę SM Latem 2021 roku podczas kręcenia. W tym czasie produkcja została wstrzymana na około pięć miesięcy, ponieważ rozpocząłem leczenie choroby autoimmunologicznej, która atakuje ośrodkowy układ nerwowy.

„Pojawiło się uczucie:„ Dobrze, dajmy jej lekarstwo, żeby wyzdrowiała ”- powiedział Applegate. Ale to było dla mnie dobre. Musiałem przetworzyć utratę mojego życia, utratę tej części mnie. Więc potrzebowałem tego czasu.”

Artystka zauważyła również, że po tym czasie to nie było tak, że „przeszła po drugiej stronie, jak 'Woohoo, wszystko w porządku'”. – Przyjąć? Nie, nigdy tego nie zaakceptuję. Jestem zły.

Przypomniała sobie również, jak zaczęła mieć problemy z równowagą i mobilnością na początku produkcji pierwszego sezonu „Dead to Me”, którego premiera miała miejsce w maju 2019 roku.

– Szkoda, że ​​nie zauważyłam – powiedziała. – Ale kogo miałabym wiedzieć?

Podczas przerwy w produkcji Netflix rozważał zamknięcie programu na czas nieokreślony w świetle wiadomości zdrowotnych. Ale Applegate czuła się „zobowiązana” do Liz Feldman, autorki „Dead to Me” i Lindy Cardellini, jej przyjaciółki i kuratorki, a także do historii.

„Moc, która była jak: „Po prostu przestańmy. Nie musimy tego kończyć. Połączmy razem kilka odcinków. Powiedziałem nie. Zrobimy to, ale zrobimy to na moich warunkach”.

I podczas gdy Applegate powiedziała, że ​​zakończenie serii było najtrudniejszą rzeczą, jaką kiedykolwiek zrobiła, załoga, a w szczególności Cardellini, wspierali ją przez cały czas.

READ  Chrissy Teigen ogłasza, że ​​ona i John Legend spodziewają się kolejnego dziecka

„Była moim bohaterem, moim wojownikiem, moim głosem” — powiedział Applegate o Cardellini. „To było jak niedźwiedzia mama”.

Ale Cardellini powiedziała The Times, że „chciała jak najlepiej dla osoby, którą kochałem i na której mi zależało, i to był zaszczyt pracować”.

To było zgodne z jej uczuciami do Applegate od czasu ich pierwszego spotkania w programie. „Od razu odczułem, że będziemy się wzajemnie chronić” – powiedział Cardellini. „Jane i Judy [their characters in “Dead to Me”] Wspieramy się nawzajem, kochamy i pomagamy sobie poprzez rzeczy. Linda i Christina, to samo.

Oprócz upewnienia się, że ostatni sezon dobiegnie końca, dla Applegate ważne było również nagłośnienie Dead to Me przed premierą trzeciego sezonu na Netflix 17 listopada.

„Po raz pierwszy ktoś widział mnie taką, jaką jestem” – powiedziała. „Mam 40 funtów; nie mogę chodzić bez laski. Chcę, aby ludzie wiedzieli, że jestem w pełni świadomy tego wszystkiego.”

Co widzowie wyszli z ostatniego sezonu „Samantha Who?” Gwiazda jest nieco optymistyczna.

„Jeśli ludzie ją nienawidzą, jeśli ludzie ją lubią i jeśli wszystko, na czym mogą się skupić, to„ Och, spójrz na ławkę ”, to nie zależy ode mnie” – powiedziała. „Jestem pewien, że ludzie będą mówić:„ Nie mogę tego przeboleć. ”

„Cóż, więc nie pomijaj tego” – dodała. „Ale mam nadzieję, że ludzie będą mogli to ominąć, cieszyć się jazdą i pożegnać się z tymi dwiema dziewczynami”.