9 lutego, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Chris Stapleton, Babyface zaśpiewa podczas poprzedniego Super Bowl

LOS ANGELES — supergwiazda muzyki country, Chris Stapleton, wystąpi na scenie Super Bowl w przyszłym miesiącu, aby zaśpiewać hymn narodowy, podczas gdy legenda R&B Babyface wykona utwór „America the Beautiful”.

Występy odbędą się 12 lutego na State Farm Stadium w Glendale w Arizonie, przed meczem o mistrzostwo i występem w przerwie meczu z Rihanną. Programy będą emitowane na kanale Fox.

Aktorka i piosenkarka Sheryl Lee Ralph, która w zeszłym roku zdobyła nagrodę Emmy, wykona „Lift Every Voice and Sing”. Występuje w przebojowym serialu komediowym About Elementary z Quintą Bronson w roli głównej.

Zdobywca Oscara Troy Kotsur wykona hymn narodowy w amerykańskim języku migowym. Został drugim niesłyszącym aktorem, który zdobył Oscara za rolę w filmie „CODA”. Colin Denny podpisze „America the Beautiful” i „Raise Every Voice and Sing” Justiny Miles.

Marynarka Wojenna Stanów Zjednoczonych przeprowadzi wiadukt na stadionie State Farm dla upamiętnienia 50. rocznicy kobiet latających w służbie.

Roc Nation Jaya-Z produkuje program w przerwie meczu już czwarty rok. Jesse Collins powraca jako producent wykonawczy.

Zdobywca ośmiu nagród Grammy, Stapleton jest jednym z najbardziej lubianych i szanowanych muzyków w kraju. W zeszłym roku zgarnął trzy nagrody Grammy i został uhonorowany nagrodą Country Music Association Award dla Wokalisty Roku 2021.

Babyface, który zdobył 12 nagród Grammy, miał na swoim koncie wiele hitów w swojej uznanej karierze, w tym „Whip Appeal”, „When Can I See You” i „Give U My Heart” z Toni Braxton. Jest współzałożycielem LaFace Records i współpracował z wieloma wielkimi nazwiskami, w tym Whitney Houston, Arethą Franklin, Madonną, Mariah Carey, Mary J. Blige, Ella Mae i Patti LaBelle.

Ralph zdobył nagrodę Emmy jako nominowany po raz pierwszy w wieku 66 lat w zeszłym roku. Spędziła dziesięciolecia pracując z wieloma ikonicznymi rolami, od „dziewczynek ze snów” na Broadwayu w latach 80., poprzez macochę, aż po główną bohaterkę sitcomu „Moesha” w latach 90.

READ  Źródła podały, że legendarny zapaśnik WWE Ric „The Nature Boy” Flair po raz ostatni pojawi się na ringu w lipcu.