29 stycznia, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Chiefs zwracają Carsona Wentza jako początkowego QB dla Browns

Przywódcy Waszyngtonu są z powrotem w środku Carsona Wentza w walce o miejsce w play-off.

Zespół ogłosił w środę, że Wentz wystartuje w jego miejsce Taylora Hynka Kiedy Liderzy (7-7-1) będą gospodarzami Cleveland Browns (6-9) w niedzielę.

Wentz rozpoczął pierwsze sześć meczów sezonu, zanim złamał prawy palec serdeczny w wygranym 13 października meczu z Chicago Bears. Został umieszczony w rezerwie kontuzjowanych i dopiero 17 grudnia wrócił na listę czynną. Heinicke rozpoczął dziewięć gier, prowadząc zespół do rekordu 5-3-1.

Jednak Waszyngton osiągnął wynik 0-2-1 w ostatnich trzech meczach. Chociaż dobrze operowali piłką z Heinicke, Liderzy zajęli 26. miejsce w ataku w czerwonej strefie i 20. pod względem punktów na mecz w ciągu ośmiu pełnych startów.

Wentz zastąpił Henke w czwartej kwarcie sobotniej porażki 37:20 z San Francisco 49ers. Wentz wykonał 12 z 16 podań na 123 jardy i przyłożenie.

„Myślałem, że przyszedł Carson i nie grał od jakiegoś czasu, i na początku był trochę zardzewiały, a potem zaczął się poprawiać” – powiedział trener Ron Rivera we wtorek o występie Wentza. „Pokazał, że podejmuje szybkie decyzje, więc miło było to zobaczyć. Nadal jest kilka rzeczy, nad którymi może dalej pracować”.

Heinicke dał iskrę, swoją mobilnością i zamiłowaniem do rzutów sprzęgłem i podjazdów w późnej fazie gry. Te cechy doprowadziły do ​​​​zwycięstwa nad Green Bay Packers i Indianapolis Colts, a także do remisu z New York Giants. Heinicke rzucił 12 przyłożeń podczas sześciu przechwytów, jednocześnie zwalniając 19 razy w swoich dziewięciu startach, a jego zdolność do unikania presji pozwalała mu rzadziej zwalniać.

Ale ponieważ dowódcy walczyli o zakończenie późnych lotów i wierzyli, że rosnąca znajomość ofensywy Wentza może prowadzić do szybszego podejmowania decyzji, Waszyngton zdecydował się na ten ruch.

Kapitanom podobała się siła ramion Wentza i to, co potrafił zrobić w ataku. Jego przejażdżka po San Francisco pokazała im to, co chcieli zobaczyć.

READ  Angels Shohei Ohtani tworzy historię, zanim jeszcze przejął wzgórze, by przejąć kontrolę nad Astros

„Pokazał, że jest zdrowy, ma teraz naprawdę ładne nogi, a jego ręce są bardzo żywe” – powiedział we wtorek Rivera. „Podjął bardzo szybkie decyzje. Pokazał nam ten szybki ruch, którego szukasz u rozgrywającego, i wydawało się, że jego decyzja była słuszna”.

Waszyngton wymienił dwa typy z trzeciej rundy – jeden w 2022 r., jeden w 2023 r. – i wymienił dwa typy z drugiej rundy w kwietniu na Wentza z Indianapolis. Wszedł w sezon jako oczywisty starter, co przyznał nawet Heinicke podczas wiosennej konferencji prasowej.

Zajmujący 2. miejsce w klasyfikacji generalnej w 2016 roku, Wentz po raz pierwszy w swojej karierze musiał nauczyć się nowego ataku. Grał tym samym systemem podczas swoich pierwszych pięciu sezonów z Philadelphia Eagles i ostatniego sezonu z Colts.

W swoich pierwszych dwóch meczach Washington zdobył łącznie 55 punktów. Jednak w kolejnych czterech czołówce udało się zaliczyć zaledwie 47 przejazdów. Rzucił 11 przyłożeń na sześć przechwytów i został zwolniony 23 razy.

Kontrakt Wentza ma dodatkowe dwa lata, ale nie ma już gwarantowanych pieniędzy. Jeśli Waszyngton zdecyduje się go zatrzymać, mogą zrestrukturyzować jego umowę lub zapłacić mu 26,7 miliona dolarów w 2023 roku. Heinicke jest wolnym agentem po sezonie.

Heinicke stał się ulubieńcem publiczności po przybyciu do Waszyngtonu w grudniu 2020 roku jako czwarty rozgrywający, którego mógłby zastąpić, gdyby pozostała trójka została wykluczona z gry z powodu COVID-19. Wcześniej mieszkał ze swoją siostrą i brał lekcje, aby ukończyć studia w Old Dominion.

W tym sezonie rozpoczął przegraną zespołu w play-offach z Tampa Bay Buccaneers i pokonał kolegów z drużyny swoim ostrym stylem gry i nurkowaniem z pylonu.

Waszyngton podpisał kontrakt z Heinicke na dwuletnie przedłużenie poza sezonem. Rozpoczął 15 meczów w 2021 roku po tym, jak Ryan Fitzpatrick doznał kontuzji biodra kończącej sezon w pierwszym tygodniu i osiągnął 7-8.

READ  LIV Golf: PGA Tour oficjalnie zawiesza golfistów biorących udział w inauguracyjnym wydarzeniu

Liderzy mają rekord 12-11-1 pod wodzą Heinickego w ciągu ostatnich dwóch lat. Są 2-6 pod wszystkimi innymi.