16 września, 2024

Byron Murphy II zabłysnął w przedsezonowym zwycięstwie Seahawks nad Chargers 16:3

1. Przedsezonowy mecz czy nie, był to bardzo zachęcający początek dla obrony.

Zespół Seattle Seahawks zatrudnił Mike’a McDonalda jako swojego głównego trenera, ponieważ jest on jednym z najlepszych młodych defensywnych umysłów w piłce nożnej. Chociaż jest zbyt wcześnie, aby formułować jakiekolwiek ostateczne oświadczenia na temat obrony McDonald’s w Seattle, drużyna ta świetnie rozpoczęła swój pierwszy mecz przedsezonowy.

Tak, to był dopiero okres przygotowawczy i tak, rozgrywający Chargers, Justin Herbert, nie zagrał, ale nawet mając te zastrzeżenia, trudno nie być zachęconym postawą obrony w sobotę.

Zawodnicy Seattle, bez środkowego Jerome’a Bakera, który doznał kontuzji ścięgna podkolanowego, rozegrali dla Chargers dwa mecze, w tym trzy z rzędu. Niewiele się zmieniło, gdy Seattle sprowadziło się na ławkę rezerwowych, ponieważ obrona nr 2 wymusiła kolejne trzy auty, a następnie przechwyciła piłkę po czwartym posiadaniu piłki przez Los Angeles. Odbicie, które obejmowało potężne uderzenie w środek pola przez zabezpieczającego K’Vona Wallace’a, które umożliwiło przechwyt Kobemu Bryantowi, dało atakującemu krótki odcinek przestrzeni, który był w stanie wykorzystać, a bramkę zdobył debiutant George Holani. w biegu na 11 jardów.

Chargers zakończyli pierwszą połowę zaledwie trzema pierwszymi próbami, z czego pierwszą na mniej niż pięć minut przed końcem pierwszej połowy, a w trzeciej próbie rozpoczęli grę 0 na 8, zanim zdobyli pierwszą konwersję pod koniec trzeciej kwarty.

Oprócz wymuszenia ośmiu puntów i strat obrona Seattle zatrzymała także Dereka Halla, Johna Rattigana i Devere Livestona, ograniczając przeciwników do 198 jardów i współczynnika konwersji 2 z 13 przy trzecich próbach.