Byki kontra  Bucks - Podsumowanie gry - 20.04.2022

Byki kontra Bucks – Podsumowanie gry – 20.04.2022

Milwaukee – – Demar DeRozan Rzeczywiście, Chicago Bulls zmieniły swoją niedawną bolesną historię przeciwko Milwaukee Bucks i dały tej serii w pierwszej rundzie nowy początek.

Teraz to obrońca tytułu Bucks nagle cierpi, gdy drużyny zmierzają do Chicago.

DeRozan osiągnął najwyższy poziom w swojej karierze w fazie playoff 41 punktów, a Bulls pokonali Bucks 114-110 w środowy wieczór w meczu 2. Nikola Vucevic Dodał 24 punkty i 13 zbiórek, podczas gdy Zach Lavigne Zdobył 20 punktów, aby poprowadzić szóstego rozstawionego Bulls, aby pokonać trzecio rozstawiony Bucks tylko po raz drugi w ostatnich 19 meczach.

DeRozan powiedział: „Niezależnie od tego, co robiłem w sezonie zasadniczym, jest to zupełnie nowy początek i nowa mentalność. Widać to u wszystkich zawodników. Nie ma znaczenia, czy przegramy 20 razy z tymi chłopakami. To jest jest dla nas okazją do konkurowania, musimy ją wykorzystać.”

Wielkim pytaniem jest teraz, jak będą wyglądały dolary, gdy ta seria zostanie wznowiona w piątek.

Bobby Portez Opuszczenie gry z zadrapaniem w prawym oku po pierwszej kwarcie i Chris Middleton Wyszedł z wynikiem 6:49 po utracie lewej nogi podczas próby wbicia się w spin.

Trener Bucks Mike Budenholzer Po meczu powiedział, że Middleton ma skręcenie więzadła pobocznego przyśrodkowego i w czwartek będzie miał rezonans magnetyczny.

„Zawsze był pozytywnie nastawiony i wie, jakim jesteśmy zespołem i jak bardzo jesteśmy odporni” Święto Jura Powiedziała. „Chcemy tylko, aby wrócił tak szybko, jak to możliwe i był zdrowy, aby mógł wyjść tutaj i pomóc nam wygrywać mecze”.

Budenholzer powiedział, że Portis „przez jakiś czas powinien być w porządku”.

Giannis Antikonmo Prowadził Bucks z 33 punktami, 18 zbiórkami i dziewięcioma asystami, co dało mu jedno podanie z drugiej kariery w potrójnym play-offie. Antetokounmpo zwiększył swoją karierę po tym, jak jego łączna liczba punktów po sezonie osiągnęła 1715, aby go wyprzedzić Kareem Abdul-Jabbar (1 692) za największą kwotę w historii dolarów amerykańskich.

READ  Gotowe spojrzenie na to, kto utworzył pierwszy zespół

Brooke Lopez Zdobył 25 punktów za Bucks. Middleton zdobył 18 punktów, a Holiday 15.

DeRozan zdobył osiem punktów w serii 13-0, która rozpoczęła się pod koniec trzeciej kwarty i dał Bullsowi prowadzenie 96-80 przy 9:47 przed końcem. The Bulls nadal prowadzili 15 przed rajdem Milwaukee w ostatnich 7 i pół minucie.

Lopez wykonał trzypunktową grę, aby zmniejszyć prowadzenie Chicago do 112-109 na 56 sekund przed końcem.

„Spodziewaliśmy się, że ci faceci będą uciekać” – powiedział Vucevich. „Są drużyną mistrzowską nie bez powodu. Byli tam już wcześniej, więc spodziewaliśmy się, że będą biegać”.

ale wtedy Alex Caruso Vucevic miał ofensywne zbiórki po kolejnym posiadaniu Bullsów i wyprowadził DeRozana na prowadzenie 114-109 na 18,2 sekundy przed końcem.

Chicago odrobiło straty po przegranej 93-86 w pierwszym meczu i nadal wykazywało determinację, którą stracił pod koniec sezonu zasadniczego, zwłaszcza gdy Bulls walczyli z najlepszymi zespołami.

The Bulls przegrali 15 z 22 ostatnich meczów w sezonie zasadniczym. W sezonie zasadniczym Bulls wygrali tylko 2-21 przeciwko czterem najlepszym rozstawionym na każdej konferencji.

„Myślę, że granie w niektórych z tych drużyn na wysokim poziomie pod koniec roku jest dla nas pewną siłą i pomogło nam się rozwijać” – trener Bulls Billy Donovan Powiedziała. Pomogło nam to poprawić. Pomogło nam mieć taką mentalność, że musimy przejść do następnego meczu. Myślę, że w tym roku, kiedy graliśmy przeciwko dobrym zespołom, kiedy zaczyna się toczyć trochę inaczej, nie mamy w sobie dość, by skierować go z powrotem w naszą stronę”.

Chicago zakończyło drugą kwartę z wynikiem 15-4, uzyskując przewagę 65-4 w pierwszej połowie.

The Bulls powiększyli różnicę do 18 na początku trzeciej kwarty, zanim Bucks wystawili mały skład, w skład którego wchodzili Antetokounmue, Middleton i rezerwowi obrońcy. Grayson AllenI Pat Connaughton I Jevon Carter.

READ  Velez bezlitośnie awansuje piątkę do oszałamiającego Astrosa w otwierających mistrzostwach świata | Mistrzostwa Świata

Milwaukee przeszło boom 15-2, aby zmniejszyć przewagę Bulls do trzech pod koniec trzeciej tercji. Ale Bulls uderzył z 13 prostymi punktami i utrzymał przewagę, aby zresetować drogę.

„Poradziliśmy sobie naprawdę dobrze, ale w ostatniej minucie trzeciej kwarty pomyślałem, że możemy być lepsi, a poza czwartą kwartą kolejny duży zamach”, powiedział Budenholzer. „Wykopaliśmy sobie duże dziury”.

Wskazówka

Byki: Po strzeleniu 32,3% w niskim sezonie i przejściu 7 z 37 z zakresu 3 punktów w przegranej 93-86 w pierwszym meczu, Byki strzeliły 49,4% i wypadły 12 z 25 od środy po łuku. DeRozan, LaVine i Vucevic strzelili 21 z 71 w sumie i 4 z 22 z zakresu za 3 punkty w meczu 1. W meczu 2 byli 33 z 62 ogółu i 7 z 14 z zakresu za 3 punkty w meczu 2. … Caruso 10 pomaga przejść razem z dziewięcioma punktami. … Patricka Williamsa Zdobył 10 punktów i dziewięć zbiórek.

dolary: George Hill Opuścił trzeci mecz z rzędu z powodu nadwyrężenia brzucha. Budenholzer powiedział przed drugim meczem, że Hill nie spodziewa się mojego powrotu w krótkim terminie i że zespół będzie obserwował postępy 35-letniego strażnika Hilla w ciągu „następnych kilku dni lub więcej”… The Bucks mieli 15 tur by zwiększyć ich passę do 36.