18 maja, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Brutalne pierwsze wyniki na żywo American Idol pokazują cięcia „Top Singer of the Season” w sezonie 20

Brutalne pierwsze wyniki na żywo American Idol pokazują cięcia „Top Singer of the Season” w sezonie 20

Poniedziałek był pierwszym prawdziwym pokazem wyników na żywo Amerykański idol Sezon 20, w którym 10 półfinalistów spośród 20 najlepszych zawodników awansowało do czołowej czternastki na podstawie głosowania publiczności w niedzielę, po czym pozostała dziesiątka rywalizowała w czasie rzeczywistym o cztery miejsca wybrane przez jury. Niedzielny odcinek konkursowy To było tak silne, że sędzia Luke Bryan powiedział, że to „ostatnia noc”, więc oczywiście nieuniknione było wyeliminowanie kilku godnych rywali w poniedziałek.

Jednak wciąż zaskakujące było to, że wśród śpiewaków, których sędziowie ostatecznie zdecydowali się odesłać do domu, znalazł się Jacob Moran, którego Katy Perry okrzyknęła „jednym z najbardziej utalentowanych ludzi tutaj” (po śpiewaniu jej własna piosenka!), a nawet „Najlepsza diva sezonu” oraz Sage, którą Lionel Richie nazwał kiedyś „całkowitą paczką” i powiedział, że w poniedziałek radziła sobie lepiej niż podczas pierwszej dwudziestej trasy w niedzielę.

Jacob Moran jest uważany za najlepszego wokalistę technicznego w 20. sezonie American Idol (Zdjęcie: Eric McCandless przez Getty Images)

Jeśli chodzi o dziesięciu bezpiecznych śpiewaków, wszyscy wykonali piosenki na Pierścień Zwycięstwa, z których jedną z najlepszych była być może kłótliwa Avy”bo cię kocham„Christian Guardino jest wyraźnie inspirowany postmodernistyczną pozytywką”.czołganie się„Oszałamiająca Oryginalna Leah Marilyn”Chętni do studniPas mocy Nicoliny Bozzokiedyś był mójMyślenie Flory Emersonmiłość w ciemności„i radosne „złoty” Fritza Hagera. Ten triumfalny zespół dopełniła Lady K, i być może nie jest to zaskakujące, trzy Zawodnicy country: Huntergirl, Dan Marshall, Noah Thompson. Ale wtedy nadszedł czas, by zaśpiewała pozostała dziesiątka Przetrwaniew formie brutalnej, a czasem dziwacznej transmisji telewizyjnej na żywo, która przypominała mi konkurencyjny program dźwiękBłyskawiczny zapis za . Większość zagrożonych biegaczy dobrze radziła sobie z presją, ale nie jeden.

dawny dźwięk Finalistka Allegra Miles postrzegała swoje odrzucenie jako profesjonalistkę — nawet wtedy, gdy gospodarz Ryan Seacrest szczerze i niezręcznie powiedział jej: „Ameryka się w tobie nie zakochała” — przenosząc całą swoją frustrację i ból w oryginalną, pełną emocji piosenkę „Tainted”. Katie zauważyła, że ​​rozczarowanie faktycznie zadziałało na okładce Steeldrivers „dziwnego Kanadyjczyka” Camerona Whitcombe, mówiąc mu: „Po prostu trochę cię sfrustrowałam, spowolniłam i skupiłam się na tobie… wyglądasz trochę lepiej rozczarowana!” ( Podejrzewam brata Camerona, Sheldona, którego optymizm nabrał ogromny tatuaż Amerykański idol logo z tyłu Kiedy Cameron zajął 24. miejsce, był prawdopodobnie bardziej rozczarowany niż Cameron).ten który Wydajność jest powodem, dla którego przyznaliśmy Ci Platynowy Bilet.”

READ  Druga klatka „Batmana” ma kosztować ponad 238 mln USD – termin!

Ale Jacob i Sage wydają się mieć najwięcej walki ze wszystkich. Najwyraźniej Sage była zasmucona, gdy dowiedziała się, że nie została wybrana do głosowania, ale natychmiast wykorzystała swoją twarz, aby wydobyć oszałamiającą Brown-Eyed Lover Allena Stone’a, po czym Lionel wykrzyknął:ten który Czy sposób, w jaki wychodzisz po złych wieściach, dobrze? To znaczy, kiedy mówię, że całkowicie przejąłeś dowodzenie, to jest jak: „Kto powiedział nie? Kto powiedział nie? Nie rozumiem. Ale chodziło o to, że twoje nastawienie było bardzo pozytywne i bardzo bezpośrednie. wysuń nogę do przodu, zwolniłeś nas.

Jakub, który pojawił się w Idol Wcześniej nagrała hymn olimpijski Katie „Rise” z nienaganną kontrolą głosu, mimo że opierała się łzom, a Katie była tak zszokowana i zdumiona, że ​​powiedziała mu: „Ta piosenka jest teraz na emeryturze. Są w niej nuty, których nigdy wcześniej nie słyszałem piosenka!”. …technicznie myślę, że jesteś jednym z najbardziej utalentowanych ludzi tutaj. Widzę, że wychodzisz z tymi butami, całą sztuką, tak dalej. Myślę, że nabierasz kształtów. .

Ellie Rowe, słodka dziewczynka o lekkim, miękkim głosie, znalazła się w przerażającej i nie do pozazdroszczenia pozycji, w której musiała podążać za wpływowym Jacobem ze swoją cudowną okładką „All I Want” Kodaline i chociaż radziła sobie dobrze, było jasne że sędziowie podjęli już decyzję o odesłaniu jej do domu. W jednym z wielu niezręcznych momentów wieczoru Lionel wydawał się chwilowo zapomniał, że o poniedziałkowych likwidacjach zadecydują sędziowie. nie Widzowie powiedział Ellie: „To najlepszy występ, jaki widziałem, ale musisz zrozumieć, że teraz jest solidny czas. Tak więc zrobiłem najlepiej w historii, ale jednocześnie jego Dość? Ameryka nam powie! ” ups!.

Było również jasne, że sędziowie nie będą licytować o Katerra Love, mimo że Locke powiedział jej: „Złapałem tę wiadomość i zamierzałem dać taki występ, to było świetne”. „Krytyka” Locke’a wobec pewnego siebie coveru piosenki Chaki Khana „Through the Fire” Katerry była jeszcze bardziej pocałunkiem, dodając niejasno: „Dziękujemy za podjęcie tej decyzji, abyśmy się spotkali i zobaczyli, kogo wyślemy… ..Wciąż zapominam, jak bardzo miały one wpływ.Dzisiejsza noc jest w naszych sercach jako sędziów.”

READ  Ranking serialu lądowego „Możliwości kariery w morderstwie i chaosie” Hulu — termin

Jeśli chodzi o jedynego zawodnika, który nie sprostał wyzwaniu, Cadence Bakera, który przez cały sezon walczył z nerwami i pewnością siebie. Nie pomogło – w poniedziałek kość Wstydliwa wymiana zdań – Ryan sfałszował ją na początku, mówiąc: „Wczoraj w nocy Katie nazwała cię wojowniczką. Ale czy walka będzie kontynuowana? Wola! Następnie Rhythm uśmiechnął się z ulgą i podekscytowaniem, po czym Ryan dodał: „Ponieważ nadszedł czas. trzymać Walka… o miejsce w pierwszej dziesiątce, do wyboru sędziów! Uśmiech i kolor zniknął z twarzy Rhythma, gdy przetwarzała te nowe, niegrzecznie przekazane informacje, i była przerażona/słyszalna, gdy weszła na scenę, aby wykonać naprawdę trudną piosenkę Whitney Houston.nie Świetnie, Ryan!)

Dwóch pozostałych zawodników w ostatniej dziesiątce to piosenkarz country Mike Parker, który prawdopodobnie został pokonany przez HunterGirl, Noah i Dana, mimo że od tygodni był ogłaszany jako nowy Jimmy Allen. „Szczerze, jestem tak zszokowany, że nie jesteś w naszej pierwszej dziesiątce”, Luke powiedział Mike’owi, a publiczność w studiu na żywo również była zszokowana, wygwizdowana i sapnęła, gdy Ryan ogłosił tę wiadomość. Ale Mike miał własną okładkę „Łóżko w ogniu” dla Teddy Swims i sprostał szumowi. Wreszcie pojawił się rockman Tristen Gressett, którego ryzykowny cover The Weeknd wydawał się w niedzielę odnieść odwrotny skutek, ale od razu wrócił do gry, wybierając „Are You Gonna Go My Way” Lenny’ego Kravitza jako poniedziałkową piosenkę przetrwania. „Jesteś gwiazdą rocka. … Nie należysz do żadnej innej pozycji. To twoja droga. I myślę, że teraz to wiesz” – zapewniła go Katie.

Na podstawie poniedziałkowych ofert I Ogólnie rzecz biorąc, moje cztery typy to Tristin, Mike, Allegra, Sage. Cóż, trzy na cztery nie są złe. Sędziowie wybrali Allegrę (nic dziwnego, biorąc pod uwagę, że Luke określił niedzielny występ „Free Fallin” jako „jeden z najbardziej magicznych, jakie kiedykolwiek widziałem siedząc na tym krześle”), a następnie Mike i Tristin. Ale uratowali też Jaya, prawdopodobnie dlatego, że nie chcieli wyjść na głupka, dając mu ten platynowy bilet w pierwszej kolejności (zwłaszcza jeden z innych platynowych zawodników tego sezonu już to zrobił. zabić się). Więc to niestety oznacza, że ​​pożegnaliśmy się z Sage, wraz z Cameron, Katerra, Cadence, Ellie… i Jacobem. Podejrzewam, że decyzja Jacoba nie była jednomyślna, a Katie nie była zachwycona.

READ  Billie Eilish zakłada twarz przed występem „Growing Old” na Coachella

Ale odtąd eliminacje będą trudniejsze, ponieważ to bardzo silna czwórka. Nie sądzę, że jest najsilniejsza Początek, jak upierali się stewardzi – tak mówią co sezon! – Ale tak naprawdę każdy z tych utalentowanych dzieciaków ma potencjał, by to wygrać. Nastawcie się w następną niedzielę, ponieważ reżyseruje ich uczestniczka sezonu 16, która została gwiazdą country, Gabby Barrett – która pokaże im, że nawet jeśli nie wygrają, i tak mogą mieć bardzo świetlaną przyszłość.

Przeczytaj więcej z Yahoo Entertainment:

Śledź Lyndsey na FacebookI ŚwiergotI InstagramI Amazonka