19 kwietnia, 2024

Bez wakacji Giannisa i Jrue Bucks pokonali Pistons 126:117

On gra

DETROIT – Milwaukee Bucks byli bez kandydata na MVP i All-Star Giannisa Antetokounmpo wraz z All-Star Guard Jrue Holiday, ale udało im się pokonać Detroit Pistons 126-117 w poniedziałek wieczorem na Little Caesars Arena.

Zwycięstwo przyniosło Bucks wynik 54-21 i utrzymało ich dwa mecze z dala od Boston Celtics w walce o pierwsze miejsce w Konferencji Wschodniej. Pistons są najgorsi w lidze 16-59 i przegrali sześć z rzędu.

Weterani dolców przewyższają tłoki

Bucks mieli pełne ręce roboty przez większość meczu przeciwko młodym Pistons, zwłaszcza że trener Duane Casey rzucił wyzwanie ich wysiłkom we wcześniejszej porażce z Toronto. Detroit nigdy się nie rozpadło, pomimo straty aż o 15 punktów, a Milwaukee spadło do co najmniej jednego pod koniec trzeciego kwartału i do mniej niż czterech na początku czwartego kwartału.

Ale pomimo najlepszych starań rozgrywającego z drugiego roku Jadena Iveya (32 punkty, osiem asyst, osiem zbiórek) i trzynastego w rankingu Jalena Durena (18 punktów, 10 zbiórek), weterani Bucks byli w stanie utrzymać się. wzrasta i ostatecznie odbudowuje późną 14-punktową przewagę, aby odzyskać kontrolę nad grą.

wynik kwadratowy:Dolców 126, tłoki 117

Chris Middleton prowadził Bucks z 34 punktami po 13 z 23 rzutów. Miał też pięć asyst i osiem zbiórek. Brook Lopez miał 24 punkty, 14 zbiórek i dwa bloki. Bobby Portis zdobył 21 punktów i 14 zbiórek.

Detroit, które 23 stycznia miało rekordową w sezonie 40 rzutów wolnych wykonanych przez przeciwnika z Milwaukee, strzeliło 36 w poniedziałek wieczorem. Ale Pistons byli tylko 7 na 24 (29%) zza linii trzech punktów. Bucks zmuszają drużyny do gry w środku tabeli, powiedział Casey przed meczem, a drużyny nie mogą zrobić wystarczająco dużo, aby wygrać, i doświadczony trener miał rację. Bucks zdobyli jeszcze siedem trójek (14 za 44), na czele z Jevonem Carterem.

READ  Astros wyprzedza Yankees w drugiej grze ALCS na Homerze Alexie Bregmanie. Czy Nowy Jork może odpowiedzieć?

To był czwarty raz w tym sezonie, kiedy Carter trafił 6 razy. Miał 8 na 15 z 22 punktami i trafił kilka kluczowych trójek w czwartej kwarcie, pomagając Bucks prowadzić.

Jaki jest rekord Bucks bez Giannisa?

Antetokounmo przegapił 16. mecz sezonu i pierwszy od 11 marca. Bucks zakwalifikowali się 10-6, kiedy nie grał.

Goran Dragic po raz pierwszy zarabia pieniądze

36-letni rozgrywający, Goran Dragic, rozegrał swój pierwszy mecz od podpisania kontraktu z Milwaukee 4 marca. Po raz pierwszy strzelił gola na 2 minuty i 22 sekundy przed końcem pierwszej kwarty i złapał asystę przy swoim pierwszym ofensywnym posiadaniu, znajdując Wesleya Matthewsa, który rzucił piłkę.

Zagrał dziewięć minut i był 0 na 2 z trzema asystami.

Dragić opuścił swoje ostatnie cztery mecze jako Chicago Bull z powodu bólu lewego kolana (i jeszcze jednego, w którym został uchylony), a następnie przesiedział 11 meczów z problemem lewego kolana jako członek Bucks.

Był dostępny do gry 11 marca przeciwko Golden State, ale został zawieszony po porannym treningu. Był również uważany za dostępnego do gry przeciwko Sacramento 13 marca, ale nie był.

W 51 meczach z Bulls – wszystkie z ławki – Dragić grał około 15 minut na mecz i rzucał 35,2% zza linii trzech punktów. Jest strzelcem za trzy punkty z procentem 36,1%, ale jego gra ofensywna jest nieco inna, ponieważ próbuje dostać się do pola karnego i środka pola, szukając swojego strzału lub zagrania.

więcej:Kalendarium kontuzji Giannisa Antetokounmpo podczas jego kariery w NBA i tego, jak szybko się po nich odbił

Giannis Antetokounmo ma obolałe kolano

Kandydat na MVP nie trafił w 16y Mecz sezonu dla Bucks, gdzie wraz z drużyną skutecznie leczył ból prawego kolana, który pojawił się po meczach jeden po drugim w Utah i Denver.

READ  Mike McCarthy ukarał grzywną w wysokości 100 000 USD, zapłacił Dallas Cowboys 2023 OTA za naruszenie zasad praktyki

Trener Bucks, Mike Bodenholzer, powiedział, że ból nie różni się od tego, z jakim Antetokounmpo był w stanie sobie poradzić w ciągu roku. Antetokounmpo po raz ostatni pojawił się w raporcie kontuzji z tą konkretną dolegliwością ponownie 6 marca po meczach jeden po drugim.

Jeśli jest jakaś pozytywna strona tego rozwoju sytuacji, to fakt, że Antetokounmpo nie opuszcza meczu z powodu kolejnej kontuzji. Popełnił ogromny faul prawą ręką przeciwko Nuggets i opuścił mecze z powodu tej kontuzji, odkąd doznał jej po raz pierwszy 16 lutego.

Nie opuścił żadnego meczu z powodu bólu kolana, odkąd zmagał się z lewym kolanem w dniach 12-21 stycznia.

Jrue wakacje z powodów osobistych

Holiday nie był z zespołem w Detroit z powodów osobistych, a Bodenholzer powiedział, że nie jest pewien, czy Holiday będzie w stanie dokończyć podróż w Indianapolis w środę.

Startowy rozgrywający nie opuścił żadnego meczu od 7 marca w Orlando. To trzynasty mecz w sezonie, który opuścił urlop.

Holiday był 3-na-11 za dziewięć punktów i miał siedem asyst w porażce Bucks w Denver w niedzielę.

Jaki jest magiczny numer pax?

6

Liczba została ustalona przez kombinację zwycięstw i porażek Bucks z Boston Celtics, aby zająć pierwsze miejsce w Konferencji Wschodniej.

5 numerów

4-2 Bucks strzelili na Antetokounmpo I wakacje nie grać.

8-5 Rekordowe dolary, gdy nie grasz na wakacjach.

10-6 Rekordowe dolary, gdy Antetokounmpo nie gra.

21 Druga szansa Bucks, z czego 20 w drugiej połowie. Potrzebny był dodatkowy wysiłek, ponieważ Bucks 20 ulegli Pistons.

644 Bloki jak złotówka dla Brooka Lopeza po trafieniu dwóch przeciwko Pistons. Przeniósł go na 4. miejsce w historii franczyzy, wyprzedzając Andrew Boguta. Bogut był pierwszym wyborem Bucks w 2005 roku i zagrał w 408 meczach w ciągu siedmiu sezonów w Milwaukee. Lopez rozegrał swoją 305. rundęy Gra Bucks po podpisaniu w 2018-19.

Mecz został rozegrany przez Wesleya Matthewsa w czwartej kwarcie

Bucks prowadzili 99-95 z 10:21 do końca meczu i kręcili się wokół, zanim Wesley Matthews odcisnął swoje piętno na grze.

READ  LeBron James, najwspanialszy „szwajcarski scyzoryk”, przenosi Lakers na ósme miejsce na Zachodzie

Złapał zbiórkę w obronie po nijakiej obronie Bobby’ego Porteza, który wymusił niecelny strzał, a Matthews strzelił dwumetrowym podaniem znad głowy do Jevona Cartera, który za trzy punkty zmienił wynik na 102-95.

Następnie, po przekroczeniu limitu czasu przez Pistons, Matthews ukradł podanie Coreyowi Josephowi i sfaulował wynikającą z tego przerwę w szybkości. Matthews wykonał dwa rzuty wolne na 104-95.

Następnie wymusił kolejną stratę, zmienił obronę i wykonał rzut rożny wokół ekranu, by spotkać się z RJ Hamptonem na torze wodnym z pewnym kontaktem, zmuszając Hamptona do utraty piłki poza boiskiem. Brook Lopez miał wiadro przy następnym posiadaniu, a Bucks podwyższyli 106-95 i odłożyli go stamtąd.

Wideo z gry to potrójny wskaźnik wokół rogu

Przed meczem główny trener Pistons, Dwayne Casey, powiedział, że jedną z największych różnic, jakie zauważył w Bucks w ciągu roku, był lepszy ruch piłki w ataku. Milwaukee pokazał piłkę za trzy punkty Jevona Cartera około pięć minut przed przerwą, gdy piłka zaczęła się w jednym kierunku i okrążyła boisko w drugim. To otworzyło trójkę Cartera, która była częścią serii 12-2.

Raport o urazie dolara

Kogo Pax gra jako następny?

Ostatnia wycieczka w sezonie regularnym kończy się w środę wieczorem w Gainbridge Fieldhouse w Indianapolis, kiedy Bucks zmierzą się z Pacers. Indiana wygrał ostatni mecz, wygrywając 123-119 na Fiserv Forum. Bucks wygrali poprzednie gry 132-119 i 141-131, a Bucks dali odpowiednie pieniądze, aby ich powalić i strzelić z zewnątrz. Były gracz Bucks, Jordan Nora, notował średnio 14,4 punktu na mecz w ostatnich 10 meczach, w tym 12 punktów w wygranej Pacers nad jego byłym zespołem.

Nasi subskrybenci umożliwiają te raporty. Rozważ wsparcie lokalnego dziennikarstwa poprzez subskrypcję Journal Sentinel jsonline.com/deal.