17 maja, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Angels Shohei Ohtani tworzy historię, zanim jeszcze przejął wzgórze, by przejąć kontrolę nad Astros

Angels Shohei Ohtani tworzy historię, zanim jeszcze przejął wzgórze, by przejąć kontrolę nad Astros

Środowa noc w Houston, Shuhei Ohtani Ostatnie spotkanie z historią było preludium do dominującego występu na skoczni z przeciwnikiem Astros.

ten AniołyDwukierunkowa gwiazda i 2021 AL MVP wyprzedził skład Joe Maddena, a na szczycie Ol Ohtani i jego kumple byli w stanie zawiesić sześć biegów na początku Houston Jake Odorese, który trwał tylko 2/3 zmiany. W sumie 11 uderzających aniołów weszło na talerz u góry pierwszego, co oznacza, że ​​Ohtani podszedł do talerza dwa razy (przeszedł i podwoił się). To z kolei oznacza, że ​​Otani ponownie przeszedł do historii:

Powtarzam, aż do środowego wieczoru Ohtani w Minute Maid Park żaden debiutant nie zdobył dwóch płyt w meczu przed rzuceniem boiska. Jest to oczywiście część pracy DH, która ma miejsce w AL od 1973 roku, aw Holandii miotacze zawsze trafiają na dno rankingu. Teraz, gdy obowiązuje globalny DH, Ohtani z pewnością będzie pierwszym i ostatnim, który dokona tego rzadkiego wyczynu. Jego odwaga w radzeniu sobie z nietoperzami sprawia, że ​​oddycha, nawet gdy jest początkującym melonikiem.

Mówiąc o pierwszym meloniku Ohtanim, po tej krótkiej historii był zajęty dominowaniem w Astros. To jego ostatnia linijka 6-0 Anioły wygrywają:

Ohtani w pewnym momencie trafił sześć z rzędu — dwa mniej niż rekord Nolana Ryana we franczyzie — i nie wpuścił nawet trzech niepoliczonych piłek. Jordania Alvarez W pełni pracował, aby prowadzić piąty. 12 asów Otaniego jest na najwyższym poziomie w jego karierze, a to zmaga się ze składem Houston, który był trudny do zdobycia w ostatnich sezonach.

Ohtani również pracował nad idealną grą nawet Jason Castro Singles in Center — pierwsza piosenka sezonu Castro — jednym przebojem uplasowała się na szóstym miejscu. istotnych:

Przed meczem Madon powiedział, że Ohtani będzie ograniczone do 95 stadionów. Jednak próba ewolucji posiadacza praw do historii zmieniła jego sposób myślenia:

READ  2022 NBA Games, harmonogram i godziny rozpoczęcia: Nets vs. Cavaliers zawieszają mecz we wtorek

Wystarczy powiedzieć, że mogło to być coś. Aż do hitu Castro brzmiało to jak ten wieczór, w którym Ohtani biegał w latach 90. z szybką piłką i prowadził swój szkolny skład. W sprawach pokrewnych osiągnął również 20 przewrotów i porażek w nocy.

Ohtani nie spełniał swoich standardów w 2022 aż do tego meczu. Stos klejnotów obniżył jego sezonowy wiek z 7,56 do 4,40 i podniósł 2 na 4 noce w sezonowym OPS (z chodzeniem) z 0,691 do 0,743. To wciąż nietypowe dla Ohtani, co oznacza, że ​​Anioły (1. miejsce) mogą od tego momentu liczyć na poprawę wyników. Cokolwiek to było, w środę zrobił niezapomnianą noc.

Podsumowując:

Nadal istnieje coś takiego.