18 sierpnia, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Andrew Benintende dołącza do New York Yankees, gotowy do walki z byłym pretendentem

Andrew Benintende dołącza do New York Yankees, gotowy do walki z byłym pretendentem

NOWY JORK – Kilka godzin po przelocie przez kraj na pokładzie czarteru Kansas City Royals i zameldowaniu się w hotelu w środę wieczorem, gracz defensywny Andrzej Benintende Został wezwany przez swojego byłego menedżera, Mike’a Matheny’ego.

Benintendi został sprzedany. Ale, jak mówi Matheny, nie będzie musiał wychodzić z pokoju hotelowego. Nowy Jork miał być jego domem.

Dzień po tym, jak został zastąpiony przez Kansas City hat-trickiem New York Yankees, Benintende rozmawiał z dziennikarzami na Yankee Stadium w czwartek. Wchodząc po raz pierwszy do macierzystego klubu na boisko, Benintende wziął udział w 10-minutowej konferencji prasowej. Dwóch byłych członków rodziny królewskiej i Boston Red Sox powtórzyło swój entuzjazm do układania linii w paski i gry dla drużyny, którą kiedyś uważał za konkurencyjną.

„Granie w Bostonie przygotowało mnie na taką atmosferę i oczywiście rozegrałem tu wiele meczów” – powiedział Benintende. „Więc nie mogę się doczekać powrotu tam i grania po drugiej stronie”.

Benintendi był już w składzie Yankees w czwartek i zmierzył się z drużyną, która go wymieniła.

– To zdecydowanie dziwna sytuacja – powiedział przed meczem. „Oczywiście będę w kontakcie z tymi chłopakami, tak jak robiłem to z moimi kolegami z drużyny Red Sox z przeszłości”.

Wygrał 0 na 4 po strzale w wygranym 1-0 meczu w Nowym Jorku, a grając na lewym boisku, otrzymał wezwanie od kibiców na trybunach prawego boiska.

„Czułem się kochany przez wszystkich” – powiedział Benintende. „To było bardzo cudowne przeżycie”.

Pogłoski o potencjalnym przesunięciu terminu handlu dla Benintende wokół głównych turniejów krążyły od tygodni. W pewnym momencie uważano, że Jankesi nie są pretendentami do loterii dla 28-latka ze względu na jego stanowisko w sprawie szczepionki przeciw COVID-19.

Benintende powiedział wcześniej, że jest przeciwny szczepieniu i nadal nie jest zaszczepiony.

READ  Wimbledon: Ugo Humbert pojawia się na korcie bez rakiety

Każdego sezonu Yankees regularnie podróżują do Toronto, gdzie nadal obowiązuje mandat na szczepionki. Kanada wymaga, aby wszystkie osoby podróżujące do kraju były w pełni zaszczepione przeciwko wirusowi.

W czwartek Benintende powiedział, że jest „otwarty” na temat otrzymania szczepionki. Jankesi mają kolejną podróż do Toronto w tym sezonie, 26-28 września.

„Nie jestem temu przeciwny, ale czas pokaże, gdy się zbliżymy” – powiedział Benintende. „Ale w tej chwili skupiam się tylko na tym, aby czuć się komfortowo z innymi graczami i wygrywać w baseball”.

Recepcja nie rozmawiała jeszcze z Benintende na temat szczepień, powiedział menedżer Yankees Aaron Boone, dodając, że zespół „przekroczy ten most, jeśli i kiedy będziemy musieli”.

Podczas swoich pięciu sezonów w Bostonie Benintende trzykrotnie dotarł poza sezonem. W 2018 roku Red Sox wygrał Mistrzostwa Świata, pokonując Los Angeles Dodgers. Trafił 333 (6 vs 18) w tej serii i był katalizatorem zbrodni w Bostonie.

– Myślę, że to ważne – powiedział Boone. „Był tam i zrobił to. Teraz jest doświadczonym graczem, więc nie mogę się doczekać, kiedy będzie częścią tego pokoju. Naprawdę jest w grze, naprawdę w baseballu i nie może się doczekać, kiedy będzie mógł dostać się mieszać i dzielić się swoimi doświadczeniami”.

„Człowiek, na którego możemy patrzeć i mieć ogromne zaufanie w każdej sytuacji, w jakiej się znajdujemy. Czujemy, że będzie przygotowany, by sobie z tym poradzić”.

Boone wierzy, że obecność Benintendi może uczynić cały zespół bardziej zróżnicowanym. Szybki strzał w lewo może trafić na szczyt rankingu lub pojawić się głębiej w składzie. Daje to również Yankees dodatkową opcję na boisku, ponieważ kontuzje i niespójna gra zmusiły zespół do zmiany wykresu głębokości.

Spodziewając się, że Benintende większość czasu spędzi w lewym polu, Nowy Jork może się pomylić Aaron Hicks – który grał w centrum głównie w ostatnich tygodniach – czasami wraca do pomocy i porusza się Sędzia Aarona Wróć do bardziej regularnej roli w odpowiednim polu.

READ  Angels Shohei Ohtani tworzy historię, zanim jeszcze przejął wzgórze, by przejąć kontrolę nad Astros

„Szczerze mówiąc, to będzie fajna gra, kiedy odzyskamy wszystkich, miejmy nadzieję”, powiedział Boone o swoim składzie.

siła uderzenia Giancarlo Stanton Obecnie po lewej lista pacjentów z zapaleniem ścięgna Achillesa od 10 dni.

Po tym, jak Benintende dowiedział się od Matiniego późno w środę, że jest wymieniany, gracz został w swoim pokoju hotelowym i grał w karty z niektórymi kolegami z drużyny przez ostatnie półtora sezonu.

Nie wyprowadził się jeszcze z hotelu, ale pracuje nad przygotowaniami do przyszłego pobytu. Kiedy jego dawni koledzy z drużyny z Kansas City wsiedli do autobusów, aby udać się na stadion Yankee w czwartek po południu, Benintende musiał znaleźć alternatywny środek transportu na Bronx.

„To zdecydowanie dziwna sytuacja, ale tak właśnie jest” – powiedział Benintende. „W końcu masz pracę do wykonania i jestem podekscytowany, że mogę zacząć”.

W raporcie wykorzystano informacje z Associated Press.