2 grudnia, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Alternatywny Tyler Huntley 4th Pro Bowl, za Lamarem Jacksonem

Alternatywny Tyler Huntley 4th Pro Bowl, za Lamarem Jacksonem

Rozgrywający Baltimore Ravens Tylera Huntleya Został wybrany jako czwarty zawodnik zastępczy w drużynie Pro Bowl, jedno miejsce po trzecim zawodniku zastępczym w dywizji Pro Bowl Lamara Jacksonarozgrywający, który zastąpi go ponownie w sobotę, źródła ligowe powiedziały ESPN.

Huntley, który rozpocznie swój trzeci mecz sezonu w sobotę przeciwko Atlanta Falcons, ma więcej głosów niż inni rozgrywający, tacy jak Ryana Tannehillai Dereka Carra i Maca Jonesaktóry w swoim debiutanckim roku wystąpił w Pro Bowl w zeszłym sezonie.

Jeśli któryś z trzech najlepszych rozgrywających zagłosuje na Pro Bowl w ten weekend – Kansas City Patricka MahomesaBuffalo Josha Allena i Cincinnati Joe Burrow – postanowili nie uczestniczyć, ponieważ jest szansa, że ​​Kruki będą miały dwóch rozgrywających, którzy pojawią się i wezmą udział w weekendzie Pro Bowl, który jest uważany za ich pierwszą ligę.

Huntley ma być wolnym agentem poza sezonem i będzie kontynuował swoją próbę w sobotę, aby udowodnić swoją wartość Baltimore i innym zespołom. Jeśli niektórzy z najlepszych rozgrywających odpadną, a Huntley trafi do Pro Bowl, jego wartość poza sezonem może jeszcze wzrosnąć.

24-letni Huntley wykonał 70,3% swoich podań w tym sezonie na 413 jardów, bez przyłożeń i dwa przechwyty w tym sezonie, a także rzucił się na 87 jardów i przyłożył 25 prowadzących.

W tym tygodniu panował optymizm, że Jackson wróci, ale przegapił wszystkie trzy treningi. Nie nosił garnituru od czasu kontuzji kolana w pierwszej kwarcie wygranego 10-9 meczu z Denver Broncos 4 grudnia.

Ravens przegrali pięć z sześciu meczów, których Jackson nie rozpoczął w ciągu ostatnich dwóch lat.

Bez Jacksona w tym sezonie Baltimore miało 16 lub mniej punktów w trzech meczach z rzędu po raz pierwszy od 2000 roku. Ravens zdobyli tylko dwa przyłożenia w trzech meczach, w tym żadnego w ostatnich siedmiu kwartach.

READ  Broncos, Russell Wilson pobił zegar o nową umowę, ledwo

Ravens (9-5) mogą zapewnić sobie czwarte miejsce w play-offach w ciągu pięciu sezonów do końca tego weekendu. Baltimore może odebrać zwycięstwo nad Atlantą i co najmniej dwie porażki trzech drużyn AFC East (Dolphins, Patriots i Jets). Ravens mogą również przejść do postseason, jeśli przegrają Jets, Patriots, Browns, Colts, Raiders i Titans.

Przyczynił się do tego raportu Jamison Hensley z ESPN.