18 maja, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Aktualizacja kontuzji Devina Bookera: Suns gwiazda przechodzi test ścięgien podkolanowych po przegranym meczu 2

Aktualizacja dotycząca kontuzji Devina Bookera: gwiazdy Suns prawdopodobnie przegapią mecze 3 i 4 kontra pelikany z problemem ścięgna podkolanowego, raport mówi

Devin Booker We wtorek miał kolejny gwiezdny występ po sezonie. Zdobył 31 punktów w 25 minut, nawet w jednym punkcie połatane dziecko Usiądź na boisku. Z Phoenix na czele przeciwko ósmemu nasionu Pelikany nowoorleańskieTen słońca Wyglądało na to, że byli na dobrej drodze do prowadzenia w serii 2:0.

Ale w trzecim kwartale Booker wrócił do szatni najwyraźniej ranny. Trener Suns, Monty Williams, ujawnił następnie, że Booker borykał się z problemem ścięgna podkolanowego, który trzymał go z dala przez większą część drugiej połowy. The Suns, zaciekły faworyt domowników, przegrali drugi mecz z Pelicans, 125-114, i znaleźli się w swoich seriach w jednym meczu.

Według Adriana Wojnarowskiego z ESPN, Jest mało prawdopodobne, że Booker zagra w grach 3 i 4 pierwszej rundy serii Suns. Uważa się jednak, że prawe ścięgno Bookera jest łagodne i według Wojnarowskiego nie został on jeszcze wyłączony z łańcucha.

Wyniki MRI gwiazdy Słońca są nadal oceniane przed podjęciem formalnej decyzji.

– Będziemy mieli więcej informacji (środa) – powiedział trener Suns Monty Williams. Powiedział, że następująca jest partia 2. „Graliśmy wcześniej bez Chrisa (Paula) i Cooka. Jeśli mamy grać bez Bocka, następnego faceta. Robiliśmy to przez cały rok”.

Teraz serial przeniesie się do Nowego Orleanu i podczas gdy Suns pozostaną ulubieńcem z Bookerem lub bez, presja nagle spada na Phoenix. Nie mają już przewagi na własnym boisku w tej serii i chociaż mieli rekord 8-3 w 11 meczach, w których grali bez Bookera, zanim rozstrzygnięto pierwsze rozstawienie, play-offy to zupełnie inna sprawa. Siedem z tych nieodebranych meczów było spowodowanych kontuzją ścięgna podkolanowego, którego Booker doznał w listopadzie, i chociaż nic nie wskazuje na to, jak poważny był ten mecz, ten jeden trzymał go z dala od niego niecałe trzy tygodnie. Generowanie ataku bez najlepszego strzelca trwa znacznie dłużej, gdy drużyny grają z tobą wiele razy w krótkim czasie.

Jedyne, na co Suns może w tej chwili mieć nadzieję, to pozytywna diagnoza zapalenia ścięgna Bookera. Ścięgna podkolanowe mogą być niestabilną częścią ciała, jeśli chodzi o urazy, jak inny Booker Chris Paul Wie bardzo dobrze. Suns może uciec z pierwszej rundy bez Bookera, ale potrzebują go, jeśli planują wrócić do finałów NBA.

READ  Wynik Celtics vs Bucks: aktualizacje meczów NBA na żywo, gdy Giannis Antetokounmue, Milwaukee próbuje zamknąć Boston