2 lipca, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Chicago Bears v Las Vegas Raiders

Adwokat Jona Grudena: zeznania Rogera Goodella pokazują, że NFL wciąż walczy z faktycznym impeachmentem

Obrazy Getty

Wielu uważnie obserwuje zeznania komisarza Rogera Goodella przed Kongresem. Prawnicy reprezentujący byłego trenera Raiders Jona Grudena patrzą i słuchają.

„Z dzisiejszego zeznania komisarza Goodella jasno wynikało, że NFL nadal opiera się faktycznej odpowiedzialności i jest przygotowana jedynie na selektywną przejrzystość” – powiedział mecenas Adam Hosmer Henner w oświadczeniu wydanym w środę. „W pozwie Jona Grudena sąd w Nevadzie całkowicie odrzucił próbę NFL i komisarza Goodella, aby zmusić arbitraż i ukryć swoje postępowanie przed opinią publiczną. Jeśli wniosą odwołanie, z radością witamy możliwość wydania przez Sąd Najwyższy Nevady opublikowanej opinii potwierdzającej orzeczenie i unieważnienie Konstytucji NFL i przepisów arbitrażowych. Niesprawiedliwość, którą NFL ukrywała przez tak długi czas. Walka Jona Grudena ma większe znaczenie dla wielu ludzi niż on sam i nie będzie prawdziwej odpowiedzialności, dopóki wykroczenia NFL nie przestaną być rozpatrywane za zamkniętymi drzwiami.

Zegar apelacyjny jeszcze się nie rozpoczął, ponieważ nie wydano jeszcze ostatecznego nakazu, który zaprzecza próbie zmuszenia pozwu Grodena do oszukańczego tajnego sądu kangurowego NFL.

Pozew Grudena wynikał bezpośrednio z pozycji przywódców, ponieważ e-maile, które wyciekły do ​​mediów, pochodziły z partii e-maili zebranych w ramach śledztwa. Jeśli lidze uda się przenieść sprawę do arbitrażu, będzie o wiele lepiej zachować szczegóły dotyczące tego, kto wyciekł materiał, niż pokazywać się opinii publicznej.READ  Bryce Harper Phillies wchodzi na boisko i opuszcza mecz