26 września, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

2023 BMW M3 Touring rusza do Polski na Walkaround Video

2023 BMW M3 Touring rusza do Polski na Walkaround Video

Minął miesiąc, odkąd BMW zaprezentowało M3 Touring na Goodwood Festival of Speed. Po publicznym debiucie najszybszy wagon widzieliśmy w domu w Monachium w BMW Welt, a teraz wyrusza w podróż do Polski. W szczególności trafiła na Pierścień Śląska, gdzie odbył się Festiwal M z okazji 50-lecia „najpotężniejszego listu świata”.

Mogliśmy zobaczyć G81 w dobrym towarzystwie, ale wszystkie oczy były skierowane na wóz maskujący z unikalną matową czarną farbą i kołami 1000 M wykończonymi matowym złotem. Ta wycieczka M3 jest wystrojona Części M Performance, w tym kilka dodatków z włókna węglowego. Na koniec pikantne kombi otrzymało również emblematy z dawnych sportów motorowych, które możesz mieć na modelach M Performance, M Sport i M Car zamówionych w 2022 roku.

bmw m3 touring matowy czarny 2022 14 830x553
Fot. BMW Polska

Wyposażenie wnętrza obejmuje przednie fotele kubełkowe z włókna węglowego i wyszywane logo „M Performance” na środkowym podłokietniku. Znajdziesz tu również włókno węglowe zdobiące szprychę kierownicy, częściowo pokryte Alcantarą ze słynnym trójkolorowym szwem. M3 Touring wprowadził iDrive 8 z LCI serii 3, ale bez zaktualizowanych reflektorów standardowej wersji. Ta sama historia 2023 M3 sedan.

BMW starało się, aby kombi było tak sportowe, jak sedan, ale należy to zauważyć Dach z włókna węglowego nie jest dostępny Były. Oferta jest dość prosta, biorąc pod uwagę, że ograniczasz się do mocniejszego modelu konkurencji z xDrive i automatyczną skrzynią biegów. Dodatkowo, jeśli Twój portfel sobie z tym poradzi, możesz dorzucić wiele opcji. Mówiąc o tym, ten M3 Touring jest jedną z najdroższych dostępnych konfiguracji.

Niestety zakazany w USA G81 będzie można zamawiać w Europie od września, a produkcja rozpocznie się miesiąc później. W domu w Niemczech matematyka zaczyna się od 97 800 euro, zanim zaznaczysz jakiekolwiek pola na liście opcji.

Źródło: Bawaria Motors TV / YouTube