1 października, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

2023 BMW M3 Touring rusza do Polski na Walkaround Video

Minął miesiąc, odkąd BMW zaprezentowało M3 Touring na Goodwood Festival of Speed. Po publicznym debiucie najszybszy wagon widzieliśmy w domu w Monachium w BMW Welt, a teraz wyrusza w podróż do Polski. W szczególności trafiła na Pierścień Śląska, gdzie odbył się Festiwal M z okazji 50-lecia „najpotężniejszego listu świata”.

Mogliśmy zobaczyć G81 w dobrym towarzystwie, ale wszystkie oczy były skierowane na wóz maskujący z unikalną matową czarną farbą i kołami 1000 M wykończonymi matowym złotem. Ta wycieczka M3 jest wystrojona Części M Performance, w tym kilka dodatków z włókna węglowego. Na koniec pikantne kombi otrzymało również emblematy z dawnych sportów motorowych, które możesz mieć na modelach M Performance, M Sport i M Car zamówionych w 2022 roku.

bmw m3 touring matowy czarny 2022 14 830x553
Fot. BMW Polska

Wyposażenie wnętrza obejmuje przednie fotele kubełkowe z włókna węglowego i wyszywane logo „M Performance” na środkowym podłokietniku. Znajdziesz tu również włókno węglowe zdobiące szprychę kierownicy, częściowo pokryte Alcantarą ze słynnym trójkolorowym szwem. M3 Touring wprowadził iDrive 8 z LCI serii 3, ale bez zaktualizowanych reflektorów standardowej wersji. Ta sama historia 2023 M3 sedan.

BMW starało się, aby kombi było tak sportowe, jak sedan, ale należy to zauważyć Dach z włókna węglowego nie jest dostępny Były. Oferta jest dość prosta, biorąc pod uwagę, że ograniczasz się do mocniejszego modelu konkurencji z xDrive i automatyczną skrzynią biegów. Dodatkowo, jeśli Twój portfel sobie z tym poradzi, możesz dorzucić wiele opcji. Mówiąc o tym, ten M3 Touring jest jedną z najdroższych dostępnych konfiguracji.

Niestety zakazany w USA G81 będzie można zamawiać w Europie od września, a produkcja rozpocznie się miesiąc później. W domu w Niemczech matematyka zaczyna się od 97 800 euro, zanim zaznaczysz jakiekolwiek pola na liście opcji.

Źródło: Bawaria Motors TV / YouTube